Special training and professional gatekeepers تمرینات حرفه ای برای دروازه بانان

از سری آموزشها و تمرینات مربوط به گلری ویدئویی از تمرینات ویژه و حرفه ای  برای گلرها را برای دریافت به علاقمندان و مربیان عزیز تقدیم میکنیم .
توجه داشته باشید ، لازمه این تمرینات آمادگی سطح بالا گلرها در توانایی های مختلف فیزیکی است . مهمترین فاکتور دروازه بان برای این تمرینات نیرو و قدرت است .
این تمرین تلفیقی از انجام حرکات مختلف قدرت انفجاری است ، که به طبع حرکاتی است که خارج از عرف در حرکات گلر در طول یک مسابقه است .
دروازه بان باید سطحی از سرعت ، چابکی و قدرت داشته باشد که توپهای مهاجمان را دفع کند . هم اکنون میتوانید این ویدئو را با کیفیت مناسب از وب سایت پرس ۹۰ دریافت کنید و نکات تمرینی آن را به صورت وزنه زدن و در محیط تمرینی دروازه بانی به کار ببرید .

نام فایل
حجم فایل
لینک دانلود
تمرینات حرفه ای دروازه بانی
۴۰ مگابایت
Download

آواتار admin
درباره نویسنده
-

۵ دیدگاه

آواتار admin

شما می توانید از تگ های HTML و همچنین از کد های دستوری : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>