دانلود فيلم آموزش دريبل رونالدينيهو
دانلود فیلم آموزش دریبل رونالدینیهو
مهر ۷, ۱۳۹۱
صدمات شایع درفوتبال و راههاي درمان
صدمات شایع درفوتبال و راههای درمان
مهر ۸, ۱۳۹۱

دست نوشته های یک هوادار برای فرهاد مجیدی

دست نوشته های یک هوادار برای فرهاد مجیدی

دست نوشته های یک هوادار برای فرهاد مجیدی

در روزهایی که قدرتمندان حرف از معرفت و به رخ کشیدن دین را بر سر زبان می آورند ، فراموش کرده اند که معرفت خدا فراتر از معرفت آدمی است . آنها در حالی خود را دیندار و حق به جانب قلمداد میکنند که صلحه رحم را از یاد برده اند !
در سالیان گذشته تنها تلاشی که برای تجدید از پیشکستوان میشد ، تنها یک دور چرخش تابوت آنها به دور امجدیه بود ! قربت واژه بی معنایی نیست در این دیار ! چه مردانی که جوانمردی کردند اما …
داستان بی اعتنایی این روزهای کریمی و مجیدی داستان بیگانه ای نیست . این سرزمین مردان بزرگی را در خود داشته که بغض بر گلو فرو میدادند اما تنها لبخند بر لبانشان نقش میبست . هر اسطوره ای نقش بسته بر خاطرات تلخ و شیرین هواداران که با هر غم او هوادارانی نیز اندوه گین خواهند شد .
امروز یکی از هواداران فرهاد مجیدی دست نوشته ای را برای ما ارسال کرد که جالب و خواندنی بود .


فرهاد مجیدی خداحافظی کرد ، ولی به خاطر معرفتش و جوان مردیش همیشه تو دل هواداران جا دارد این حرف رو از کاپیتانی می گویم که جایزه ۱ میلیونیش را به پیرمردی که حتی روزی خانه اش را نداره ، هدیه می دهد . محبوب دل هوادار ها از مکتب حجازی ، و….. همه ی اینا به کنار تنها کسایی که دوست نداشتن فرهاد مجیدی را در استقلال ببینند ، نمی دانم چرا ولی در ایران همه میخواهن محبوب ها را از بین ببرن !! امسال تماشاگران به خاطر تشویق فرهاد از لیدر های قلعه نویی کتک خوردن ولی دست از تشویق اسطوره اشان ور نداشتن . نمیدانم چرا آقایان به فکر استقلال نیستن و حتی برایشان هواداران هم مهم نیستن ، در فوتبال ایران هیچ کس به فکر فوتبال نیست و همه و همه به فکر منافع خودشان هستن تا خودشان سود ببرن . کسانی مانند مرحوم ناصر حجازی ، فرهاد مجیدی و علی کریمی و … کم در فوتبال ایران پیدا می شوند اما بعضی ها آن ها را از فوتبال دور می کنن .
به قول ناصر حجازی : اینا یه سفره ای را پهن کردن ، خداشون رو گذاشتن توش ، آدم های خودشون رو میارن و بهشون دستور میدن که اگر انجام ندن میزنن تو سرشون و بیرون میندازنشون .

1 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768