Learn Ronaldinho flick up trick دانلود فيلم آموزش دريبل رونالدينيهو

یکی از بهترین بازیکنان دهه گذشته بی تردید رونالدینیهو است . سرعت ، دید بالا و تنوع در دریبلها او را به مردی جذاب در کاتالان تبدیل کرده بود . او به قدری کارهای خارقالعاده را در دریبلهای خود تلفیق کرده بود که هواداران لقب جادوگر را برای او در نظر گرفته بودند .
یکی از شاخصه های دریبلهای او تغییر جهت دادن سریع توپ بود ، که به انصاف رونالدینیهو فوقالعاده این کار را انجام میداد و در برخی مواقع باعث تحقیر حریفان میشد !
یکی از دریبلهای زیبا و جذاب او دریبلی بود که  توپ را با کف پا به سمت پای تکیه گاه میکشید و در حالی که پایه تکیه گاه ستون مانند بود ، با برخورد توپ با روی پا باعث بلند شدن توپ میشد ، سپس با پایی که توپ را کشیده بود با دو تلنگر به داخل و بیرون به توپ ، باعث میشد یک دریبل زیبا خلق شود .
این حرکت رونالینیهو بسیار سریع انجام میشد ، و یک ترفند زیبا برای از پیش روی برداشتن حریفان به شمار می آمد .
در این مطلب آموزش ویدئویی این دریبل رونالدینیهو را به صورتی ساده و حرکت آهسته و در چند مرحله برای دانلود شما عزیزان قرار میدهیم . امیدواریم لذت ببرید .

نام فایل
حجم فایل
لینک دانلود
دانلود فیلم آموزش دریبل رونالدینیهو
۷ مگابایت
Download

آواتار admin
درباره نویسنده
-

۱۴ دیدگاه

آواتار admin

شما می توانید از تگ های HTML و همچنین از کد های دستوری : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>