آيا تيم ملي فوتبال ابران مستحق صعود به جام جهاني است ؟
آیا تیم ملی فوتبال ایران مستحق صعود به جام جهانی است ؟
شهریور ۲۱, ۱۳۹۱
دانلود مستند تست با روش علمي از كريستيانو رونالدو
دانلود مستند تست با روش علمی از کریستیانو رونالدو
شهریور ۲۴, ۱۳۹۱

نتایج ضعیف تیم ملی ثمره فوتبال غیر اصولی است، کیروش به تقصیر است !

نتايج ضعيف تيم ملي ثمره فوتبال غير اصولي است، كيروش به تقصير است !

نتایج ضعیف تیم ملی ثمره فوتبال غیر اصولی است، کیروش به تقصیر است !

ژاپن هم اکنون در گروه B منطقه آسیا اقیانوسیه ، با ۱۰ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و از شانس بالایی برای صعود به جام جهانی برخوردار است . سر مربی این تیم آلبرتو زاکرونی است که به عنوان یک مربی نا موفق از او در ایتالیا یاد میشود .
آلبرتو تیمهای بزرگ ایتالیا از جمله میلان ، یوونتوس ، لاتزیو و اینتر را رهبری کرده است اما همواره در تمامی این تیمها نتایج ضعیفی را کسب کرده . درفصل ۲۰۰۱ – 2000 در حالی که لاتزیو تا ۲ فصل پیش قهرمان سری آ بود ، این تیم با هدایت زاکرونی به رتبه ششمی نزول پیدا کرد . همچنین در فصل ۲۰۰۴ – 2003 نیز اینتر با هدایت همین مربی به مقام چهارم رسید و این نتایج ضعیف در یوونتوس ، میلان و تورینو نیز برقرار بوده .
با وجود نتایج ضعیف این مربی ۵۷ ساله ، او در سال ۲۰۱۰ هدایت تیم ملی ژاپن را برعهده گرفت ، اما رسانه ها و مردم ژاپن از انتخاب زاکرونی انتقاد نکردند و این حمایت باعث شد در همان سال برای چهارمین بار تیم ملی ژاپن به عنوان قهرمانی مسابقات آسیایی در قطر نایل آید . با گذشت ۲ سال از حضور زاکرونی در راس هدایت تیم فوتبال این کشور ، ژاپنی ها فوتبال زیبا همراه با کسب نتایج مناسب را در پرونده تیمشان مشاهده میکنند و در حالی که دو سال تا جام جهانی ۲۰۱۴ باقی مانده است هم اکنون خود را در جمع ۳۲ تیم برتر دنیا میبینند .
با شکست تیم ملی کشورمان برابر لبنان رسانه ها حمله خود را به سوی کارلوس کیروش افزایش داده اند و با حرفهای نسنجیده خواهان برکناری این مربی هستند ! انگار اگر مربی جدیدی برای تیم ملی انتخاب شود به دنبال حمله و برکناری او نخواهند بود !
انتقاد ، برکناری و نرسیدن به جام جهانی ! باز باید از سوراخی که بارها نیش خورده ایم بار دیگر گزیده شویم . آیا کسانی که منتقد هستند تا بحال حتی یکبار از وضعیت نابسامان آکادمیهای لیگ برتر گلایه کرده اند ؟ آیا حتی یکبار تیتر یک اخبارشان را از جنجالهای سرخ آبی به جای حمایت از اکادمیهای ورزشی اختصاص داده اند ؟ همه چیز را بخاطر پول کنار گذاشته اند ، چون انتقاد و زبان تند در کشورمان خریدار بهتری دارد !
حرفهای بورس این دوران آنها نتایج کیروش در رئال و پرتقال است و او را به عنوان دستیار ، مناسب میدانند ، نه به عنوان سرمربی .
بدون شک اگر زاکرونی هم سرمربی تیم ملی کشورمان میشد ، از نتایج او در میلان ، اینتر و یوونتوس و لاتزیو سخن میگفتند .
هیچ فکاهی خنده دارتر از  این نیست که یک مربی را آورده ایم و توقع داریم تمام مشکلات فوتبالمان را حل کند . مگر چه کیفیتی از فوتبال در لیگ برتر اجرا میشود که توقع پیروزی تیم ملی را داریم ؟
هیچ گاه فراموش نخواهم کرد ، جمله برانکو در آخرین مصاحبه بعد از بازی تیم ملی که گفت : به فوتبال ایران توصیه میکنم به دنبال جرقه های مقطعی نباشند و موفقیت در عرصه ملی را در تیمهای پایه جستجو کنند .
فوتبال غیر اصولی و دیمی هیچ نتیجه ای جز ناکامی و نزول در پی نخواهد داشت . کیروش از سر این فوتبال هم زیاد است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768