آموزش سانتر رابنا توسط وسلي اشنايدر
دانلود ویدئو آموزش سانتر رابنا توسط وسلی اشنایدر
شهریور ۲۶, ۱۳۹۱
دانلود ويدئو تمرينات انعطافي براي دروازه بانان
دانلود تمرینات انعطافی دروازه بانان
شهریور ۳۰, ۱۳۹۱

زیدان اسطوره اخلاق در فوتبال و دفاع از خانواده و ارزشها

زيدان اسطوره اخلاق در فوتبال و دفاع از خانواده و ارزشها

زیدان اسطوره اخلاق در فوتبال و دفاع از خانواده و ارزشها

در زندگی شاید بتوان با حیله و مکر به موفقیتهای مقطعی دست پیدا کرد ، اما بدون شک محبوبیت این چنینی ، توفیقها زودگزر و فراموش شدنی در ذهن مردم به خاطر خواهد گذاشت و حتی این امکان وجود دارد تا علی رغم کسب موفقیت در اذهان عمومی منفور هم به نظر رسد .
بدون شک شما هم قبول خواهید کرد که انسان در هر مرحله زندگی میباید مقدسات و ارزشهایش ارجعیت داشته باشد به منافعش ، هر چند به ارزش حسرت خوردن تا آخر عمر به آنچه که دست نخواهد یافت !
زیدان در فینال جام جهانیجام جهانی ۲۰۰۶ در ذهن هر علاقمند به فوتبال بیشتر از آنکه به قهرمانی ایتالیا متمرکز شود ، به درگیری ماتراتزی و زیدان معطوف خواهد شد . حتما بخاطر دارید که در فینال جام جهانی ۲۰۰۶ در حالی که دو تیم با تساوی کار را دنبال میکردند در شلوغی محوطه جریمه ایتالیا ، ماتراتزی پیراهن زیدان را کشید و پس از رد و بدل شدن کلماتی ، زیدان با یک ضربه به سینه ماتراتزی ، او را سرنگون کرد تا داور این دیدار کارت قرمز را به نشانه اخراج شماره ۱۰ فرانسه از جیبش بیرون بکشد .
حرکت زیدان یک حرکت خاص بود که توانایی ساخت یک صحنه نوستالژیک در تاریخ جام جهانی را دارد ، اما مردم بدون آنکه بدانند چه دیالوگی ما بین این دو بازیکن رد و بدل شده است ، حق را به زیدان میدادند و بر این باور بودند ، که حتما ماتراتزی توهینی به زیدان کرده است که این چنین ، مرد با اخلاق فرانسه بر افروخته شده .
بعد ها ماتراتزی فاش کرد که در آن صحنه پس از گرفتن لباس زیدان ، به او گفته بود : « اگر پیراهنم را دوست داری آخر بازی به تو خواهم داد » که من در پاسخ به او گفتم : « خواهرت را بیشتر ترجیح میدهم »
زیزو با شنیدن این توهین ماتراتزی ، از خود واکنش نشان داد و به او ضربه ای وارد کرد که تا سالها این حرکت از یادها پاک نخواهد شد .
این آخرین بازی زیدان بود که میتوانست با فتح جام جهانی همراه شود ، اما او اخلاق و دفاع از خانواده و ارزشها را ارجع تر دانست . در این روزها بیشتر این حرکت زیدان به چشم می آید چرا که این حرکت زیدان نه تنها مورد نکوهش قرار نمیگیرد ، بلکه مورد تحسین از سوی مردم نیز قرار گرفت .
در زندگی باید به همه احترام بگذاریم ، اما نباید بگذاریم تا کسی به ما و ارزشهای ما توهین کند ، این درس زیدان به مردم آزاده جهان بود .
این داستان زیدان زمینه ای را فراهم آورد تا توهین به پیامبران دینی را محکوم کنیم ، چرا که هر پیامبری پیروان خاص خود را دارد و ارزشهای بسیاری از مردم قلمداد میشود . در این روزها مسلمانان باید بهتر وضعیت آن لحظه زیدان را درک کنند ، و امیدوارم دوستانی که تظاهرات و جریحه دار شدن احساسات مسلمانان جهان را زیر سئوال میبرند و خود را روشن فکر جلوه میدهند ، همانگونه که حرکت زیدان را مورد تمجید قرار میدادند ، اینبار نیز حرکتهای مسلمانان در سراسر دنیا در پاسخ به توهین کنندگان به صاحت پیامبر گرامی اسلام را درک کنند .

سفارت آمریکا در مصر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768