قالب وردپرس

دانلود وبدئو آموزش پنالتی چیپ پیرلو به انگلستان

یکی از توصیه های موکدی که در انتخاب زنندگان ضربات پنالتی به مربیان میشود ، آن است که پنالتی زن سوم از بهترین و مطمئن ترین بازیکنان انتخاب شود . زیرا پنالتی سوم در راس نوبت پنالتی ها قرار دارد و تاثیر بسیار زیادی در روند ادامه رو به بهبود و یا تجدید روحیه در صورت عدم موفقیت در پنالتی های گذشته ایفا میکند .
یکی از مثالهای واضحی که میتوان زد از ضربات پنالتی انگلستان در برابر ایتالیا میتوان نام برد . در آن بازی دو تیم پس از تساوی بدون گل در وقت معمول بازی در ضربات پنالتی به مصاف هم رفتند .
نخستین پنالتی را ماریو بالوتلی برای ایتالیا به گل بدل کرد ، و از سوی دیگر جرارد این کار را برای انگلستان نیز انجام داد . مونتولیوو پنالتی زن دوم ایتالیا بود که پنالتی خود را خراب کرد تا پس از گل زنی رونی برای انگلیسیها ، تیم ایتالیا تا آنجای کار بازنده میدان لقب بگیرد .
خود را در آن زمان تصور کنید ، ایتالیا در حال حذف ، یک پنالتی خراب شده ، تیم حریف سرشار از روحیه ، ضعف در روحیه بازیکنان و عدم وجود امید . تنها یک جرقه و شوک لازم بود تا ایتالیایی ها به بازی برگردانده شوند . پنالتی زن سوم چه کسی بهتر از پیرلو !
پیرلو پشت توپ قرار گرفت ، کوریهای جو هارت آزاد دهنده بود ، اما پنالتی زن سوم بهترین بازیکن ایتالیا بود . پیرلو گامهای خود را برای نواختن به توپ بر داشت و با نوازش فوق العاده حرفه ای ، هارت را فریب دارد و توپ را به صورت چیپ در عمق دروازه جای داد .
این پنالتی زمینه های موفقیت پنالتیهای ایتالیا و خراب شدن پنالتیهای بعدی انگلستان را فراهم کرد تا بار دیگر این تیم در ۸ سال گذشته در برابر این تیم لاجوردی پوش بازنده زمین باشد .
در این آموزش بسیار مفید ما به مرور و آموزش مهارت پنالتی آندره پیرلو را در خدمت شما بینندگان عزیز قرار میدهیم . شما میتوانید این ویدئو با کیفیت بالا را به صورت رایگان از قسمت زیر دریافت کنید .

 

نام فایل
حجم فایل
لینک دانلود
ویدئو آموزش پنالتی چیپ پیرلو به انگلستان
۲۰ مگابایت
Download

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768