دانلود ويدئو خارق العاده از حركات نمايشي
دانلود ویدئو خارق العاده از حرکات نمایشی
مرداد ۶, ۱۳۹۱
شكستگي مويي
توضیحات شکستگی مویی وچگونگی علایم و درمان
مرداد ۷, ۱۳۹۱

دانلود ویدئو تشکر برای همه چیز شوچنکو !

دانلود ويدئو تشكر براي همه چيز شوچنكو

دانلود ویدئو تشکر برای همه چیز شوچنکو

امروز خبری مبنی بر بازنشستگی بهترین بازیکن سال اروپا در سال ۲۰۰۴ ، آندری شوچنکو ملقب به شوآ خیلی از طرفداران فوتبال را به یاد بازیهای فوقالعاده زیبای شماره ۷ میلان ایتالیا و چلسی انگلستان انداخت .
شوآ در ۲۹ سپتامبر سال ۱۹۷۶ و در شهر دویرکیوسچینا واقع در ابلاست کیف به دنیا آمد . وی در ابتدا یک بوکسور حرفه ای بود و در لیگ بوکس اوکراین نیز حضور داشت ولی به دلیل عدم برخورداری از اندازه مناسب بوکس رو به ورزش فوتبال آورد . او فوتبالش را با دیناموکیف آغاز کرد و موفقیتهایش همراه با این تیم شرایط را برای حضور این مهاحم گلزن اکراینی به وجود آورد .
آندری در سال ۱۹۹۹ و با مبلغ ۲۹ میلیون پوند راهی ایتالیا شد و در طول مدت حضورش موفق شد تا یک بار قهرمانی سری آ و جام حذفی ، همراه با سوپر کاپ ایتالیا ، یک بار قهرمان باشگاهی اروپا و یک بار سوپر کاپ اروپا را کسب نماید . بازیهای خوب او باعث شد تا در سال ۲۰۰۴ توپ طلای اروپا را نیز به گنجینه افتخاراتش اضافه کند و همین باعث شد تا خوزه مورینیهو تمایل بسیار زیادی برای آوردن او به استمفورد بریچ از خود نشان دهد و بالاخره در سال ۲۰۰۶ این مهاجم اکراینی راهی این باشگاه لندنی شد .
او پس از دو فصل حضورش در چلسی موفق نشد درخشش خیره کننده اش در این باشگاه لندنی را ادامه دهد و تنها توانست در طول این مدت ۹ گل برای شیرهای آبی به ثمر برساند .
عدم درخشش او در چلسی باعث شد تا شوآ در سال ۲۰۰۸ و با قرار دادی قرضی به میلان بازگردد ؛ اما این مهاجم گلزن شماره هفت ، روحی از بهترین بازیکن سال ۲۰۰۴ بود و در ۱۸ بازی در آن فصل که به میدان رفت ، هیچ گلی را نتوانست به ثمر برساند .
او در سال ۲۰۰۹ قصد جدایی از چلسی را گرفت و هیچ آشیانه ای را بهتر از باشگاه دوران جوانیش ندید و در همان سال به دیناموکیف نقل مکان کرد .
در زیر ویدئویی فوقالعاده زیبا و با کیفیت از درخشش شوآ به نام تشکر برای همه چیز !  که به همه علاقمندان به این بازیکن تقدیم میکنیم .

نام فایل
حجم فایل
لینک فایل
تشکر برای همه چیز شوچنکو
۱۱۵ مگابایت
Download

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768