ويدئو آموزش نگه داشتن توپ روي سر
دانلود ویدئو آموزش نگه داشتن توپ روی سر
مرداد ۱۰, ۱۳۹۱
تغذیه در مسابقات فوتبال
مقاله ترجمه شده ، تغذیه در مسابقات فوتبال
مرداد ۲۰, ۱۳۹۱

دانلود ویدئو اعجوبه شوت ، روبرتو کارلوس

روبرتو كارلوس داسيلوا روكا

روبرتو کارلوس داسیلوا روکا

روبرتو کارلوس داسیلوا روکا درتاریخ دهم آوریل ۱۹۷۳ در سائوپائولو برزیل پا به دنیا نهاد . در آغاز ، فوتبال خود را در باشگاه پالمیراس آغاز کرد و تا سن ۲۲ سالگی نیز در همین باشگاه مشغول بازی بود . قدم نهادن روبرتو در فوتبال اروپا با باشگها اینتر ایتالیا آغاز شد اما این حضور تنها به یک سال انجامید ، تا او حضور در فوتبال اسپانیا و باشگاه قدرتمند رئال مادرید را تجربه کند .
حضور کارلوس در دفاع چپ باشگاه مادریدی همراه با درخشش و محبوبیت وی در نزد هواداران این تیم بود . این محبوبیت حضور ۱۱ ساله این پدیده شوت زنی در دفاع چپ رئال را در پی داشت .
کارلوس در طول مدت ۱۱ سال حضورش موفق شد تا چهار بار عنوان قهرمانی لالیگا ، سه بار قهرمانی در سوپر کاپ اسپانیا ، سه بار قهرمانی در لیگ قهرمانان ، قهرمانی در سوپر کاپ اروپا و دو بار قهرمانی در باشگاههای جهان در سالهای ۹۸ و ۲۰۰۲ را با این تیم اسپانیایی تجربه کند .
کارلوس در رقابتهای ملی ، پس از شکست در برابر فرانسه با تک گل هانری و حذف از جام جهانی آلمان در سال ۲۰۰۶ از فوتبال ملی خدا حافظی کرد و پس از قهرمانی در لالیگا ، از باشگاه مادرید جدا شد و در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۰۷ به باشگاه ترکیه ای فنر باغچه پیوست .
گلهای فوق العاده و بی نظیر او در رقابتهایی که به میدان میرفت ، از او اعجوبه ای تکرار نشدنی ساخته است . کارلوس دیروز از دنیای فوتبال خدا حافظی کرد و خاطرات فوق العاده ای از زیباترین لحظات را برای علاقمندان رقم زد . در زیر ما ویدئویی فوق العاده از درخشش او در طی سالهای حضورش در فوتبال آماده کرده ایم که هم اکنون میتوانید دانلود کنید .

 

نام فایل
حجم فایل
لینک دانلود
اعجوبه شوت ، روبرتو کارلوس
۶۲ مگابایت
Download

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768