ستارگاني كه در يك قدمي پيوستن به آرسنال بودند
ستارگانی که در یک قدمی پیوستن به آرسنال بودند !
مرداد ۸, ۱۳۹۱
بكار گيري تاكتيكهاي تعويض در فوتسال
بکار گیری تاکتیکهای تعویض در فوتسال
مرداد ۱۰, ۱۳۹۱

انتقام جوانان هندوراسی از توهین ژاوی به فوتبال این کشور

در حدود چهل روز پیش بود ، که در آغاز مسابقات یورو ۲۰۱۲ ، ژاوی هرناندس هافبک تیم ملی اسپانیا ، این جام را فراتر از جام جهانی دانست و دلیلش را نبود کشورهایی مانند : عربستان و هندوراس عنوان کرد .
در پی این مصاحبه ژاوی ، انتقادات فراوانی از وی در نشریات کشورهای عربستان و هندوراس صورت گرفت و به نوعی این دو کشور این حرف ژاوی را توهین به خود قلمداد کردند .
در روز دوم مسابقات المپیک در قسمت فوتبال تیم فوتبال اسپانیا که در بازی نخست از حریف آسیاییش ، ژاپن با یک گل شکست خورده بود ، در بازی دوم نیز در مقابل حریف آمریکای مرکزی خود ، هندوراس با گل دقیقه ۷ بنگسون شکست خورد تا تیم زیر ۲۱ سال هندوراس علاوه بر هموار کردن راه صعود به مرحله بعد در گروه  D این رقابتها ، پاسخی محکم به توهین ژاوی داده باشند .
این نتیجه موفقیت آمیز تیم زیر ۲۱ سال هندوراس موجی شادی در کشور به راه انداخت و احساس غرور و احیای حق در بین بازیکنان این تیم به وجود آورد .
اسطوره ای از فوتبال اسپانیا که تا ۴۰ روز پیش وجود کشورهایی در جام جهانی  فوتبال را باعث ضعف این رقابتها میدانست و تیم امیدهای کشورش را قهرمان بلامنازع المپیک میدانست ، هم اکنون شاهد حذف تیم ملی زیر ۲۱ سال کشورش به دست جوانان هندوراسی شد . بازیکن و فوتبالیستی که در کارش ادعا وجود داشت ، از اصل اساسی فوتبال جدا گشته است . فوتبال غیر قابل پیش بینی است و باید به همه احترام گذاشت با هر سطح بازی که حریف دارد .
فراموش نکنیم ، که وجود فوتبال در کشورهای کمتر توسعه یافته دلیل پیشرفت فنی و اقتصادی این ورزش در کشورهای توسعه یافته است !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768