قالب وردپرس

در حدود چهل روز پیش بود ، که در آغاز مسابقات یورو ۲۰۱۲ ، ژاوی هرناندس هافبک تیم ملی اسپانیا ، این جام را فراتر از جام جهانی دانست و دلیلش را نبود کشورهایی مانند : عربستان و هندوراس عنوان کرد .
در پی این مصاحبه ژاوی ، انتقادات فراوانی از وی در نشریات کشورهای عربستان و هندوراس صورت گرفت و به نوعی این دو کشور این حرف ژاوی را توهین به خود قلمداد کردند .
در روز دوم مسابقات المپیک در قسمت فوتبال تیم فوتبال اسپانیا که در بازی نخست از حریف آسیاییش ، ژاپن با یک گل شکست خورده بود ، در بازی دوم نیز در مقابل حریف آمریکای مرکزی خود ، هندوراس با گل دقیقه ۷ بنگسون شکست خورد تا تیم زیر ۲۱ سال هندوراس علاوه بر هموار کردن راه صعود به مرحله بعد در گروه  D این رقابتها ، پاسخی محکم به توهین ژاوی داده باشند .
این نتیجه موفقیت آمیز تیم زیر ۲۱ سال هندوراس موجی شادی در کشور به راه انداخت و احساس غرور و احیای حق در بین بازیکنان این تیم به وجود آورد .
اسطوره ای از فوتبال اسپانیا که تا ۴۰ روز پیش وجود کشورهایی در جام جهانی  فوتبال را باعث ضعف این رقابتها میدانست و تیم امیدهای کشورش را قهرمان بلامنازع المپیک میدانست ، هم اکنون شاهد حذف تیم ملی زیر ۲۱ سال کشورش به دست جوانان هندوراسی شد . بازیکن و فوتبالیستی که در کارش ادعا وجود داشت ، از اصل اساسی فوتبال جدا گشته است . فوتبال غیر قابل پیش بینی است و باید به همه احترام گذاشت با هر سطح بازی که حریف دارد .
فراموش نکنیم ، که وجود فوتبال در کشورهای کمتر توسعه یافته دلیل پیشرفت فنی و اقتصادی این ورزش در کشورهای توسعه یافته است !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768