دانلود ويدئو آموزش حركت روپا زدن با پاي تكيه گاه
دانلود ویدئو آموزش حرکت روپا زدن با پای تکیه گاه
تیر ۲, ۱۳۹۱
دانلود مستقيم ديدار آلمان در مقابل يونان
دانلود مستقیم دیدار آلمان در مقابل یونان
تیر ۵, ۱۳۹۱

دانلود دیدار دو تیم پرتقال و جمهوری چک

دانلود ديدار دو تيم پرتقال و جمهوري چك

دانلود دیدار دو تیم پرتقال و جمهوری چک

در نخستین بازی مرحله یک چهارم نهایی جام باشگاههای اروپا ، جمهوری چک به عنوان تیم نخست گروه A میبایست به مصاف تیم دوم گروه B یعنی تیم ملی پرتقال قرار میگرفت .
جمهوری چک در اولین گام این رقابتها با ۴ گل از روسیه شکست خورده بود و کمتر کسی شانس سرگروهی برای این تیم قائل میشد . در ادامه آنها توانستد با برتری مقابل یونان و لهستان میزبان ، با ۶ امتیاز به عنوان تیم نخست این گروه پا به مرحله بعدی بگذارند .
پرتقال نیز گام اول را با شکست آغاز کرد و مقابل آلمان با یک گل مغلوب شد ، آنها در ادامه با درخشش کریستیانو رونالدو موفق شدند ، دانمارک را با حساب ۳ بر ۲ شکست دهند و در آخرین بازی گروهی در مقابل هلند به برتری دست یافتند و با ۶ امتیاز پشت سر آلمان ۹ امتیازی پا به مرحله بعدی گذاشتند .
در این دیدار برای تیم ملی جمهوری چک ، پیتر چک در درون دروازه قرار داشت ، لیمبرسکی در دفاع چپ ، کادلچ و سیوک در دفاع میانی و سلاسی در دفاع راست خط دفاعی چک را شکل میدادند .
در میانه میدان نیز ، پلاسیل ، هوبچمن ، پیلار ، داریدا و جیرک قرار داشتند و میلان باروش به عنوان تک فوروارد ایفا نقش میکرد .
در ترکیب تیم ملی پرتقال پاتریسیو درون چهار چوب ، پریرا در دفاع راست ، پپه و آلوز در میانه دفاع ، کونتراو در دفاع چپ ، موتینهو ، میگل ولوسو ، میرلس سه هافبک میانی ، کریستیانو رونالدو ، هلدر پوستیگا ، نانی به عنوان سه بازیکن تهاجمی یازده مرد تیم ملی پرتقال را شکل میدادند .
این بازی در پایان با تک گل مرد شماره ۷ پرتقال در دقیقه ۷۹ به پایان رسید و بنابراین تیم ملی پرتقال در مرحله بعد میبایست به مصاف برنده دو تیم اسپانیا و فرانسه برود .
در زیر میتوانید خلاصه ای از بازی این دوتیم را با کیفیت مناسب و با حجم ۱۹۸ مگابایت به صورت رایگان دانلود کنید .

دانلود بازی چک در مقابل پرتقال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768