برو و بيا امير و دايي و كلاه بر باد رفته پرويز مظلومي
نون قرض دادن قلعه نویی و دایی در استقلال و تراکتور
خرداد ۳, ۱۳۹۱
حذف تاتنهام از ليگ قهرمانان اروپا پس از قهرماني چلسي
حذف تاتنهام از لیگ قهرمانان اروپا پس از قهرمانی چلسی
خرداد ۴, ۱۳۹۱

پایان یک فصل ادعاهای تو خالی سرخ ، آبی

پايان يك فصل ادعاهاي تو خالي سرخ ، آبي

پایان یک فصل ادعاهای تو خالی سرخ ، آبی

تقریبا پارسال همین موقع ها بود ، فتح الله زاده به قول خودش در بازار نقل و انتقالات بمب منفجر میکرد و بازیکنان جنجالی و میلیاردی را به استقلال می آورد . آری پارسال همین موقعها بود که پس از قهرمانی پرسپولیس با علی دایی در جام حذفی جنجال برای ، روی کار آمدن مربی جدید در پرسپولیس داغ بود .
اکثر باشگاهها در اردو و بدنسازی به سر میبردند و پرسپولیس تازه در فکر بستن تیم !
استقلال با یاران میلیاردی کار خود را آغاز کرد با پیروزی در برابر پرسپولیس ادعای بازیکنان افزایش پیدا کرد . در هر گوشه از لیگ از کرار گرفته ، مجیدی ، رحمتی ، میدواودی و … خط نشانی تازه برای باشگاه میکشیدند . شماره هشتی هم بود که فقط ادعای دلسوزی برای فوتبال میکرد اما هر گاه مشکلی در پرداخت نشدن پولش پیش می آمد ، قهر میکرد و جنجال بوجود می اورد و شعارهایش فراموشش میشد . فتح الله زاده هم شمشیر رو از رو میبست و فلان کارش میکنیم و … اما ؛ چند روز بعد گل و شیرینی جباری همه چیز را به سودش ختم میکرد !
بی آنکه مظلومی یادش بماند که همین بازیکن به شدت از وی انتقاد میکرد .
فرهاد هم که رفیق نیمه راه بود ، بهانه لوس شده فوتبالیستها . برای بهانه آوردن هزاران بهانه قابل قبول را میتوان برای توجیه کردن افراد بر زبان آورد ، آخر این چه بهانه ای است که برای خانواده ام مجبورم بروم فلان تیم …
در آن سمت پایتخت هواداران فقط یک نام را تشویق میکردند ، علی دایی …
همان کسانی که استیلی بنده خدا را با آن همه مشکلات به پرسپولیس آوردند ، بعد از باختها همه تقصیرها رو روی گردن این فلک زده می انداختند . کاشانی کجا بود ، خدا میداند …
دو باخت در برابر تیم همشهری شرایط اخراج حمید استیلی را فراهم کرد . رویانیان هم سریع رفت ترکیه و دست دنیزلی را گرفت و آورد روی سر سرخ پوشان  بی آنکه سردار بداند دندان پوسیده را باید کند و انداخت دور !
پیروزی دراماتیک برابر استقلال مسکنی بود برای هواداران سرخ پوش ، اما ؛ پرسپولیس امسال تیمی نبود که حتی یک بار کریمی را با سری بالا به خانه بفرستد .
کمی پایین تر از پایتخت باشگاه مقتدر و با ثبات سپاهان پس از پشت سر گذاشتن بحرانهای به وجود امده ، چراغ خاموش فصل را آغاز کرد و در ادامه همه را با آسفالت یکی کرد !
یکی نبود به فتح الله زاده و رویانیان بگوید که در فوتبال فقط بازیکن خریدن و پول خرج کردن عامل موفقیت نیست .
دیروز استقلال چیزی برای گفتن در برابر سپاهان نداشت و تیم دیگر شهر هم در عربستان ، مثل تمام فصل دست و پا بسته بود . انتظار بیشتر از این هم نمیرود ! تیمهایی که محل باند بازی و محل کسب در آمد دلالان است عاقبتی بهتر از این هم نخواهد داشت .
مدیران این دو باشگاه دلشان را خوش کنند به همان جام حذفی و دربی ، اما یادشان باشد وقتی به آسانی در برابر تیمهای عربی بازی را واگذار میکنند ، مردمانی  با لباس سرخ آبی در گوشه ای از ایران زار ، زار قرق گریه میشود .

نیمکت ناراحت استقلال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768