قالب وردپرس

سرمربی فصل گذشته سوانسی جانشین کنی داگلیس در لیورپول

پس از مدتها جستجو بین گزینه های درشت و کوچک بالاخره مسئولان لیورپول توانستند جانشین کنی داگلیش را بیابند . در حالی که تا چند روز پیش همه نامها برای هدایت این تیم بندر لیورپول به روبرتو مارتینس ختم میشد ، اما در آخر ، مربی فصل گذشته سوانسی که موفق شده بود اولین تیم ولزی را راهی لیگ برتر کند و در فصل گذشته هم نتیجه مناسبی را برای این تیم کسب کرد ، سکان هدایت لیورپولیها را بر عهده گرفت .
برندان راجرز متولد ایرلند شمالی بوده و در گذشته هم زیر نظر خوزه مورینیهو به عنوان سرمربی جوانان چلسی و بعدها به عنوان سرمربی تیم رزرو این باشگاه مشغول فعالیت بوده است .
در میان نامهای تحت هدایت این مربی ۳۹ ساله ، لیورپول بزرگترین نامی است که در تاریخ کاریش به عنوان سرمربی مشغول فعالیت بوده .
لیورپولیها هر چند در فصل گذشته به دو فینال جام حذفی و جام اتحادیه راه یافتند اما در لیگ نتیجه رضایتمندی را کسب نکردند و در جایگاه هشتم قرار گرفتند .
سوانسی تحت هدایت برندان راجرز نیز در فصل گذشته در جایگاه یازدهم قرار گرفت . در فصل گذشته نیز سوانسی در خانه لیورپول این تیم را متوقف کرد و در برگشت با حساب یک بر صفر با تک گل دنی گراهام موفق شد این تیم را مغلوب کند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768