قالب وردپرس

دانلود تمرینات کودکان در آکادمی فوتبال بارسلونا - لاماسیا

تنوع و شادابی در تمرینات یکی از نکاتی است که هر مربی مدارس فوتبال را با مربیان دیگر در ذهن کودک متمایز میکند . برخی از مربیان تمرینات خود را با آشنایی اولیه با توپ و زمین آغاز نمیکنند و اکثر در تمرینات با نوسانهای مختلف فعالیت میکنند !
این کارکرد اشتباه باعث این میشود تا کودک نتواند درک مناسبی از فوتبال و کارهای گروهی داشته باشد . بهتر آن است که این فعالیتها به صورت پله ای و پیوسته دنبال شود ، تا در ادامه کودک دچار گمراهی و عدم یادگیری روبرو نشود .
با بررسی سبک برخی از بازیکنان موفق که از آکادمی یک باشگاه رشد کرده اند ، میتوان الگو گیری مناسب آموزشی انجام داد . بدون شک یکی از بهترین آکادمی فوتبالهای دنیا ، آکادمی فوتبال بارسلونا ( لاماسیا ) است ، که در آن بازیکنانی مانند : اینیستا ، مسی ، فابرگاس ، پدرو و بسیاری دیگر در آن رشد و پیشرفت داشته اند .
در زیر دو ویدئو آموزشی با کیفیت مناسب از آکادمی فوتبال بارسلونا در بلغارستان را برای شما آماده کرده ایم ، تا با چگونگی رفتار و تمرینات مربیان این آکادمیها با کودک بیشتر آشنا شوید .

دانلود ویدئو لاماسیا

دانلود فیلم لاماسیا

4 دیدگاه ها

  1. حمیدرضایی گفت:

    سلام.خیلی خوب بود بیشتر سایت هایاپول میخواستندیانمایش نمیداد

  2. قاسم گفت:

    سلام عالی است خیلی استفاده کردم بگفته استادم درکلاس مربیگری ِ ِاقای باغ ابادی راهنمایی ویاد دادن زکات علم است ازشما ممنون هستم

  3. okعالی من که خوشم امد ممنون موفق باشی

  4. Himan گفت:

    چرا فیلمو باز میکنه دانلود نمیکنه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768