یورو ۲۰۱۲ و لقب ها
خرداد ۱۲, ۱۳۹۱
جعفري نه به در زد نه به تخته ، پرويز خان روي نيمكت تراكتور
جعفری نه به در زد نه به تخته ، پرویز خان روی نیمکت تراکتور
خرداد ۱۳, ۱۳۹۱

حسین هدایتی در دو راهی خرید ملوان و داماش

حسين هدايتي در دو راهي خريد ملوان و داماش

حسین هدایتی در دو راهی خرید ملوان و داماش

به نقل از برخی از خبرگزاریها : رئیس تربیت بدنی نیروی دریایی ارتش ، ناخدا آذرگون از واگذاری تیم فوتبال ملوان به حسین هدایتی ، مالک متمول استیل آذین خبر داده است .
در حالی که تا چند روز گذشته اخبار و بگو مگوها برای خرید داماش به گوش میرسید برخی مسئولان باشگاههای داماش و ملوان این خبر را دروغ اعلام کرده اند و این خبر را یک بازی رسانه ای پنداشته اند .
علی سراوانی ، مدیر رسانه ای باشگاه داماش نیز از عقد قرار داد هدایتی برای خرید داماش در چهارشنبه خبر میدهد و این اخبار را جز دروغ چیزی عنوان نکرد .
با توجه به مشکلات مالی فصل گذشته دو باشگاه گیلانی ، به نظر میرسد که مسئولان این دو باشگاه به شدت به دنبال جذب مشتری به نام هدایتی هستند تا حداقل بتواند قرضهای مالی باشگاهشان را پرداخت کند .
پس از شکست هدایتی برای خرید پرسپولیس ، وی امتیاز تیمی لیگ یکی را خریداری کرد و نام آن را به استیل آذین تغییر داد و با این تیم موفق شد پس از دو فصل به لیگ برتر سعود کند و با حضور در دو فصل متفاوت در لیگ برتر این تیم راهی دسته پایین تر شد و در فصل گذشته هم هدایتی موفق نشد تا این تیم که راهی سمنان شده بود را به لیگ برتر باز گرداند . با خرید یکی از دو باشگاه ملوان یا داماش شواهد نشان میدهد که هدایتی تشنه حضور در لیگ برتر است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768