پايان يك فصل ادعاهاي تو خالي سرخ ، آبي
پایان یک فصل ادعاهای تو خالی سرخ ، آبی
خرداد ۳, ۱۳۹۱
بهترين روش براي پيش بيني جهت پنالتي
بهترین روش برای پیش بینی جهت پنالتی
خرداد ۵, ۱۳۹۱

حذف تاتنهام از لیگ قهرمانان اروپا پس از قهرمانی چلسی

حذف تاتنهام از ليگ قهرمانان اروپا پس از قهرماني چلسي

حذف تاتنهام از لیگ قهرمانان اروپا پس از قهرمانی چلسی

لیگ فوتبال انگلستان دارای سه سهمیه مستقیم و یک سهمیه غیر مستقیم در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا میباشد . در پایان لیگ برتر این فصل جزیره ، من سیتی ، من یونایتد و آرسنال به عنوان مقام اول تا سوم دست یافتند و مجوز ورود مستقیم به این رقابتها را کسب کردند و تیم تاتنهام نیز موفق شد در جایگاه چهارم قرار گیرد تا شانس رسیدن به این مسابقات را داشته باشد .
همه چیز برای ردنپ و شاگردانش به خوبی پیش رفته بود اما قهرمانی تیم همشهری ، چلسی همه معادلات این مربی را برهم زد ! و با این اوصاف و با قانونی که پس از قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا در شرایطی که انگلستان ۵ نماینده در این مسابقات میتوانست داشته باشد ، به تصویب اعضای یوفا رسید که با این قانون در صورت قهرمانی تیمی که نتوانسته است سهمیه لیگ قهرمانان در فصل جاری را کسب کند ، آخرین تیم راه یافته به این مسابقات حذف خواهد شد و تیم قهرمان به جایش در این مسابقات شرکت خواهد کرد .
هری ردنپ سرمربی تاتنهام این قانون را نا عادلانه  خواند و از یوفا و میشائیل پلاتینی خواست تا شرایط راهیابی تاتنهام را در این مسابقات فراهم آورد .
رئیس فرانسوی یوفا ، میشائیل پلاتینی حذف تاتنهام از این مسابقات را عادلانه خواند و گفت : این یک قانون است و آنها قوانین را به خوبی میدانند . شاید در آینده این قانون مورد تحلیل و تغییر قرار گیرد ، اما در حال حاضر انگلستان همان چهار سهمیه را خواهد داشت و امکان افزایش سهمیه این لیگ وجود ندارد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768