قالب وردپرس

حذف تاتنهام از لیگ قهرمانان اروپا پس از قهرمانی چلسی

لیگ فوتبال انگلستان دارای سه سهمیه مستقیم و یک سهمیه غیر مستقیم در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا میباشد . در پایان لیگ برتر این فصل جزیره ، من سیتی ، من یونایتد و آرسنال به عنوان مقام اول تا سوم دست یافتند و مجوز ورود مستقیم به این رقابتها را کسب کردند و تیم تاتنهام نیز موفق شد در جایگاه چهارم قرار گیرد تا شانس رسیدن به این مسابقات را داشته باشد .
همه چیز برای ردنپ و شاگردانش به خوبی پیش رفته بود اما قهرمانی تیم همشهری ، چلسی همه معادلات این مربی را برهم زد ! و با این اوصاف و با قانونی که پس از قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا در شرایطی که انگلستان ۵ نماینده در این مسابقات میتوانست داشته باشد ، به تصویب اعضای یوفا رسید که با این قانون در صورت قهرمانی تیمی که نتوانسته است سهمیه لیگ قهرمانان در فصل جاری را کسب کند ، آخرین تیم راه یافته به این مسابقات حذف خواهد شد و تیم قهرمان به جایش در این مسابقات شرکت خواهد کرد .
هری ردنپ سرمربی تاتنهام این قانون را نا عادلانه  خواند و از یوفا و میشائیل پلاتینی خواست تا شرایط راهیابی تاتنهام را در این مسابقات فراهم آورد .
رئیس فرانسوی یوفا ، میشائیل پلاتینی حذف تاتنهام از این مسابقات را عادلانه خواند و گفت : این یک قانون است و آنها قوانین را به خوبی میدانند . شاید در آینده این قانون مورد تحلیل و تغییر قرار گیرد ، اما در حال حاضر انگلستان همان چهار سهمیه را خواهد داشت و امکان افزایش سهمیه این لیگ وجود ندارد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768