قالب وردپرس

برنامه آرسن ونگر برای حضور در استراسبورگ

سرمربی فرانسوی تیم فوتبال آرسنال لندن در شهر استراسبورگ به دنیا آمد ، با توجه به علاقه ونگر به زادگاهش ، شایعاتی نیز پیرامون این مربی و باشگاه استراسبورگ در برخی از نشریات منتشر شده است .
به نقل از پایگاه خبری گانر تورست : تا دو سال دیگر قرار داد این مربی با توپچیهای لندن به پایان خواهد رسید و در صورتی که این مربی فرانسوی این باشگاه شمال لندنی را ترک خواهد کرد ، برنامه هایی برای خود در سر دارد که این برنامه ها شامل بازگشت به تیم شهرش هم خواهد شد .
همواره آرسن ونگر در طول عمر مربیگری خودش نشان داده که آرزوهایش از همه چیز برایش مهمتر است ، زیرا در سالهایی که بالاترین رقم پیشنهاد از سوی مسئولان رئال و بارسا را داشت ، از این قراردادها صرف نظر کرد و به آرزوی خودش و موفقیت با جوانان تیمش پایبند باقی ماند .
فرانس فوتبال نشریه فرانسوی ، در مطلبی عنوان کرد که ونگر در هفته گذشته برای تعطیلات به زادگاهش سفر کرده بود با نمایندگان باشگاه استراسبورگ هم دیداری داشته است و مسئولان این باشگاه از اینکه این شانس را برای انتقال ونگر برای خود قائل هستند بسیار خوشحال اند .
آرسن ونگر که از سال ۱۹۹۶ در آرسنال مشغول مربیگری است در طول این سالها موفق شده سه بار این باشگاه را به مقام قهرمانی در لیگ و چهار بار در جام حذفی برساند .
این مربی با تجربه و موفق هم اکنون ۶۴ سال سن دارد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768