كاكا در دو راهي پاريس و سائوپائولو
کاکا در دو راهی پاریس و سائوپائولو
خرداد ۱۱, ۱۳۹۱
یورو ۲۰۱۲ و لقب ها
خرداد ۱۲, ۱۳۹۱

برنامه آرسن ونگر برای حضور در استراسبورگ

برنامه آرسن ونگر براي حضور در استراسبورگ

برنامه آرسن ونگر برای حضور در استراسبورگ

سرمربی فرانسوی تیم فوتبال آرسنال لندن در شهر استراسبورگ به دنیا آمد ، با توجه به علاقه ونگر به زادگاهش ، شایعاتی نیز پیرامون این مربی و باشگاه استراسبورگ در برخی از نشریات منتشر شده است .
به نقل از پایگاه خبری گانر تورست : تا دو سال دیگر قرار داد این مربی با توپچیهای لندن به پایان خواهد رسید و در صورتی که این مربی فرانسوی این باشگاه شمال لندنی را ترک خواهد کرد ، برنامه هایی برای خود در سر دارد که این برنامه ها شامل بازگشت به تیم شهرش هم خواهد شد .
همواره آرسن ونگر در طول عمر مربیگری خودش نشان داده که آرزوهایش از همه چیز برایش مهمتر است ، زیرا در سالهایی که بالاترین رقم پیشنهاد از سوی مسئولان رئال و بارسا را داشت ، از این قراردادها صرف نظر کرد و به آرزوی خودش و موفقیت با جوانان تیمش پایبند باقی ماند .
فرانس فوتبال نشریه فرانسوی ، در مطلبی عنوان کرد که ونگر در هفته گذشته برای تعطیلات به زادگاهش سفر کرده بود با نمایندگان باشگاه استراسبورگ هم دیداری داشته است و مسئولان این باشگاه از اینکه این شانس را برای انتقال ونگر برای خود قائل هستند بسیار خوشحال اند .
آرسن ونگر که از سال ۱۹۹۶ در آرسنال مشغول مربیگری است در طول این سالها موفق شده سه بار این باشگاه را به مقام قهرمانی در لیگ و چهار بار در جام حذفی برساند .
این مربی با تجربه و موفق هم اکنون ۶۴ سال سن دارد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768