قالب وردپرس

کرانچار گزینه جدید هیات مدیره استقلال برای فصل آینده

در دو بازی مانده به اتمام لیگ شرایط به گونه ای متفاوت در بین باشگاهها دنبال میشود ، که دو باشگاه سپاهان و  تراکتور سازی رقابت تنگا تنگی  برای کسب قهرمانی  با  یکدیگر دارند و  از سوی دیگر  باشگاه  استقلال که  پیش از این قهرمان جام حذفی شده بود و برای  فصل  بعد  ،  سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرده است و تمامی  تمرکز هیات مدیره باشگاه و مدیرعامل برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا و فصل بعد و انتخاب سرمربی آبنده این تیم معطوف شده است .
میل و علاقه فتح الله زاده و استقلالیها به قلعه نویی را بدون شک نمی توان تکذیب کرد ، و اگر کوچکترین موقعیت برای انتقال مربی فعلی تراکتور سازان به استقلال پیش آید ، فتح الله ، لحظه ای درنگ نخواهد کرد .
از سوی دیگر نیز اعضای هیات مدیره استقلال نظر به جذب یک مربی خارجی ،  خوب دارند ، اما آوردن چنین مربی به جمع آبیها هزینه میلیاردی روی دست استقلال خواهد گذاشت .
اما از اخباری که از گوش و کنار استقلال میرسد ، اعضای هیات مدیره علاقه خود را برای جذب سرمربی فعلی سپاهان ، کرانچار نشان داده اند .
از سوی دیگر اخباری مبنی بر رهبری تیم ملی کرواسی توسط این مربی کروات به گوش میرسد و باید دید آیا باشگاه اصفهانی قادر به نگه داشتن این مربی موفق خواهد بود ؟
و آیا علاقه پرویز مظلومی به ماندن در استقلال به واقعیت میپیوندد ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768