قالب وردپرس

قائم مقام باشگاه پرسپولیس از بدهی 18 میلیاردی این باشگاه میگوید

زارع قائم مقام باشگاه پرسپولیس تهران در گفتگو با خبرنگار مهر از بدهی ها و جریمه هایی که این باشگاه را تهدید میکند می گوید.
زارع چنین اظهار داشت : پس از گرفتن وام از بانک تجارت در دوره آقای خطیب باشگاه پرسپولیس به بازیکنان و مربیان ایرانی و خارجی ، هتلها ، شرکتهای هوایی و … بدهکار است . که اکثرا از نام باشگاه پرسپولیس طلب دارند .
با محاسباتی که در این خصوص داشتیم ، میزان بدهی مشخص شده ۱۸ میلیارد است . زارع در ادامه گفت : برخی از طلبکاران هم نامه از کمیته انضباطی گرفتند ، اما با توجه به شرایط باشگاه چیزی تا حالا به روی خود نیاورده اند . در شرایط فعلی از وزارت ورزش و جوانان و دکتر عباسی درخواست داریم تا به ما کمک کند تا تراز مالی باشگاه ، مثبت شود ، موضوعی که یکی از الزامات فیفا می باشد و در غیر این صورت هیچ باشگاهی نمیتواند در مسابقات شرکت کند .
زارع با بیان این مطلب که در صورت پرداخت نشدن بدهی افرادی مثل آرفی و وینگادا خطر هر نوع جریمه ای پرسپولیس را تهدید میکند ، وی همچنین تصریح کرد در دوره ریاست حبیب کاشانی هم ۶ امتیاز از پرسپولیس کم شد ، بدون شک فیفا و AFC هیچگونه تعارفی ندارد و اگر با دیگر تیمهای آسیایی با مهربانی برخورد کند با تیمهای ایرانی برخورد سختگیرانه ای خواهد داشت .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768