قالب وردپرس

فوتبال دیگر بوی مهربانی و دور هم بودن را نمی دهد

نمی دانم برای چه ؟
نمی دانم توهین تا به کی ؟ مگر نه این است که در ورزشگاهها تماشاگران به بازیکنان تیمهای خودی هم فحاشی میکنند ؟
چرا تا فحاشی میشود میگوییم این تماشاگر نماها هستند ؟ چرا نمیگوییم این خود هواداران هستند . نمیخواهم تعصبانه ، شخص یا تیمی را زیر سئوال ببرم ، در اکثر ورزشگاهها این کج دهنیها صورت میگیرد .
در بازیهای ملوان و تراکتور هواداران دو تیم به حدی همه چیز را زیر پا له میکنند که بزرگان تاریخ کشور عزیزمان را مورد توهین قرار میدهند . در بازی پرسپولیس با داماش ، صدای شعارهای توهین هواداران پرسپولیس به حدی است که صدای ورزشگاه باید قطع شود . این موارد توهین در بازیهای استقلال و چندین باشگاه دیگر ، زیاد در فوتبال و ورزشگاههای کشورمان دیده شده است .
در بازی  پرسپولیس در مقابل الغرافه که یک هم وطن در تیم قطری عضویت داشت ، آیا این صحیح است که از دقیقه یک به خاطر خصومتهای شخصی به خانواده وی توهین شود ؟ کداممان حاضریم در قبال توهین به خانوادهمان سکوت کنیم و اهمیتی به توهینها ندهیم ؟
به هر حال درست نبود به یک هموطن با هر خصومت شخصی به خانواده وی توهین شود ، حتی اگر در یک تیم عربی مشغول بازی است . یادمان نرود که اسطوره ها باشگاه پرسپولیس نیز در فوتبال اعراب مشغول به بازی بوده اند .
ای کاش اسطورههای ما کسانی مانند : محمد کبادی عزیز و سرکار خانم زهره خالقی بودند . و ای کاش افتخار مسافرتیمان ، دبی و جزایر عربی نبود و گشت گذار در کشور زیبایمان را  افتخار میدانستیم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768