تیمهای زیر ۲۱ سال راه یافته با المپیک ، حریفانشان را شناختند
اردیبهشت ۵, ۱۳۹۱
عکسهای با کیفیت بازی بارسلونا در مقابل چلسی
اردیبهشت ۵, ۱۳۹۱

شوک فرناندو تورس در دقیقه ۹۱ به نیوکمپ و گواردیولا

شوک فرناندو تورس در دقیقه 91 به نیوکمپ و گواردیولا

در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو تیم چلسی و بارسلونا در حالی به مصاف هم می رفتند که بازی رفت با نتیجه یک بر صفر به سود تیم لندنی به پایان رسیده بود .
در دقیقه ۳۵ این بازی بوسکتس موفق شد تا گل نخست آبی اناریها را به ثمر برساند . دو دقیقه بعد کاپیتان چلسی ، جان تری روی حرکتی خشن از بازی اخراج شد .
در دقیقه  43 هم آندرس اینیستا موفق شد تا گل بارسا را وارد دروازه پیتر چک کند .
شرایط به سود بارسلونا پیش میرفت ، چلسی ده نفره ، و با دو گل خورده . اما رامیرس موفق شد روی پاس گل فرانک لمپارد دروازه والدس را در آخرین دقایق نیمه نخست باز کند و با توجه به گل زده در خانه حریف این چلسی باشد که رنگ فینال را میبیند .
با شروع نیمه دوم بارسا حملات خود را آغاز کرد و فشار زیادی را روی خط دفاعی چلسی وارد کرد . در ادامه این فشارها موفق شدند تا به یک پنالتی هم دست یابند . لیونل مسی در حالی که پیتر چک به سمت توپ حرکت کرده بود ، توپ را به تیرک افقی دروازه کوبید تا باز هم این شیرهای لندنی باشند که تیم صعود کننده باشند .
بارسا لحظه به لحظه حلقه محاصره را برای چلسی تنگ تر میکرد . اما در آخرین لحظات بازی فرناندو تورس که جایگزین دروگبا شده بود موفق شد تا در عین ناباوری در حالی که هیچ مدافعی از بارسا حضور نداشت ، دروازه بارسا را باز کند تا این بازی با تساوی به پایان برسد .
چلسی همراه با روبرتو دی متئو در حالی موفق شد به فینال راه پیدا کند که در فینال ، جان تری ، رامیرس و رائول میرلس را به علت محرومیت در اختیار نخواهد داشت ، آیا دی متئو بار دیگر میتواند کار بزرگی را برای چلسی انجام دهد ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768