حضور خانمهاي ايراني در ورزشگاه آزادي ، براي اولين بار بعد از انقلاب
حضور خانمهای ایرانی در ورزشگاه آزادی ، برای اولین بار بعد از انقلاب
اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۱
کریم انصاری فرد جلوی چشمان فونیکه سی آقای گل لیگ شد
اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۱

سومین قهرمانی سپاهان با طعم کرانچار

سومين قهرماني سپاهان با طعم كرانچار

سومین قهرمانی سپاهان با طعم کرانچار

سپاهان اصفهان به طور متوالی و برای بار سوم قهرمان لیگ برتر ایران شد .
سپاهان در شرایطی در آخرین بازی لیگ به مصاف تیم انتهای جدولی و سقوط کرده مس سرچشمه به میدان می رفت که در هفته گذشته تیم اصغر شرفی موفق به توقف دیگر مدعی لیگ تراکتور سازی ، شده بود .
از سوی دیگر تیمهای تراکتور و سپاهان ۶۶ امتیازی با یک امتیاز کمتر نسبت به تیم سپاهانی و با تفاضل گل ( تراکتور ۲۳ – استقلال ۲۲ ) کمتر نسبت به این تیم کورسویی را برای تبریزیها و آبیهای پایتخت گشوده بود .
درصد برای تحقق پیوستن به قهرمانی زرد پوشان به حدی برای سپاهان بالا بود که اما و اگرها شرمسار از این اختلاف بودند .
استقلال در تهران به مصاف تیم نفت تهران میرفت که با گل آرش برهان در دقیقه ۳ موفق به گلزنی برای آبی پوشان شد ، در همین دقیقه در ورزشگاه یادگار امام تیم تبریزی نیز با فلاویو لوپز موفق به گشودن تیم ملوان شد .
در دقیقه ۶ این بازی نیز محمد حسن ابراهیمی موفق شد دروازه را برای بار دوم باز کند و در تهران در دقیقه ۱۸ گوران یرکویچ موفق شد گل دوم آبیها را به ثمر برساند . در همین دقیقه مهاجم مس سرچشمه مجید جاجلان بهترین موقعیت تک به تک مس را به هدر داد تا ضربان قلب و استرس کرانچار در فولاد شهر را افزایش دهد .
هر بیننده این بازی بدون شک از درخشش محمد خزایی دروازه بان جوان مس به وجد می آمد و گویی این بازیکن جوان یک تنه وظیف توقف کردن تیم صدر نشین لیگ را داشت .
بازی با همین نتایج در نیمه نخست به پایان رسید .
در نیمه دوم در تبریز حملات تراکتور فروکش کرده بود ، و در استقلال نیز توپ و میدان در اختیار نفت قرار داشت ، اما در فولاد شهر بازیکنان سپاهان با حمایت هواداران زرد پوش خود حملات خود را افزایش دادن و موقعیت را یکی پس از دیگری محمد خزایی به کمک مدافعین مس منحدم میکردم .
پس از گذر زمان از دقیقه ۸۰ چه در تبریز ، چه در تهران و فولاد شهر بازیها فروکش کرد و قلعه نویی در بین سرخپوشان و مظلوم در بین آبی پوشان شاهد قهرمانی کرانچار در بین زرد جامگان بودند .
بی میلی در حمله ، بین بازیکنان سپاهان به قدری نمایان بود که در دقایق پایانی هیچ زرد پوشی علاقه ای به توپ گیری از خزایی که دیگر روی اعصاب هوادران سپاهان بود و حتی با لیزر مورد آزار قرار میگرفت از خود نشان نمی دادند .
در پایان آرش برهانی در آزادی موفق شد گل بی ثمر و زیبایی را برای استقلال در دقیقه ۹۳ به ثمر برساند که قطع شدن تصویر بازی سپاهان و مس و رفتن تلویزیون صدا و سیما به تهران ، اعصاب هر بیننده ، حتی استقلالیها را سوهان میکشید .
در دقایق پایانی تبریکها به سوی کرانچار آغاز شد و همه این مربی کروات را در آغوش میگرفتند و در همین خوش و بش ها داور این دیدار سوت پایانی را در دقیقه ۹۵ دمید تا سپاهان همراه با کرانچاری که در گذشته از پرسپولیس اخراج شده بود ، قهرمانی لیگ برتر یازدهم را برای اصفهانیها به ارمغان آورد .
در زیر جدول لیگ برتر ، فصل ۹۱ – 90 را مشاهده میکنید .

جدول لیگ برتر در پایان هفته آخر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768