قالب وردپرس

رنگ زرد عامل خراب شدن پنالتی آرین روبن

زمانی که آرین روبن پشت توپ قرار گرفت ،  دروازه چلسی جایی قرار داشت که هواداران این تیم پشت دروازه بودند و به طبع هوادران این تیم پرچمها و لباسهای رنگ آبی برتن داشتند ، اما دقیقا پشت سر پیتر چک چند نفر با لباس زرد رنگ و طلایی دیده میشدند و نکته جالب این است که زمانی که روبن برای شلیک توپ به دروازه حرکت میکرد ، یک توپ بادی طلایی رنگ از سمت راست دروازه چک به کنار تیرک به آرامی انداخته شد . آرین روبن نیز به همان سمت توپ را به سمت دروازه زد که با عکس العمل مناسب پیتر چک و مهار این توپ همراه شد .

رنگ زرد تاثیر گذار در پنالتی آرین روبن

مهار پنالتی آرین روبن

شاید از نگاه  یک تماشاگر این پنالتی یک اتفاق ساده و طبیعی فوتبالی باشد ، اما از وجود رنگهای زرد در پشت سر پیتر چک و آن توپ طلایی درسهای بزرگ روانشناسی فوتبال میتوان گرفت .
رنگ آبی هواداران چلسی ، رنگی است آرامش بخش و مشاهده این رنگ باعث میشود فشار خون و تعداد ضربان نبض و قلب کاهش پیدا کند . اما وجود برخی لباسها و پرچمهای زرد رنگ در بین جمعیت آبی پوش که این رنگ باعث انعکاس نور میشود تا چشم را به خود خیره کند و باعث خستگی چشمها میشود .
همچنین این رنگ باعث خشم و رنجیدگی نیز میشود هر چند که این رنگ یکی از رنگهای شاد به حساب می آید اما وجود این رنگ باعث میشود که هیجان از فرد گرفته شود .
وقتی آرین روبن برای زدن توپ به سمت دروازه حرکت میکند ، توپی بادی طلایی رنگ که از گوشه سمت راست از سوی هوادران انداخته میشود باعث میشود تا روبن در آخرین لحظه چشمانش به آن سمت خیره شود و جهت ضربه زدنش تغییر پیدا کند .
 این تغییر حرکت باعث میشود در درجه اول تمرکز این بازیکن گرفته شود و از سوی دیگر باعث کم شدن قدرت ضربه پنالتی شود و تغییر جهت عجولانه آرین روبن باعث میشود تا دستش برای پیتر چک رو شود .
تا این لحظه هیچ گفته ای از آرین روبن مبنی بر چگونگی خراب شدن پنالتی منتشر نشده است و این فقط یک فرضیه از سوی اینجانب میباشد .

4 دیدگاه ها

 1. nima گفت:

  حسودیت نشه داداش من!!!!!

 2. غریبه گفت:

  سلام
  واقعا علمی و واقعا کاربردی
  این سایت یک حرکت نیس یک انقلابه مرسی خیلی خوب بود
  ایکاش به این سوال جواب بدید من در آذربایجان غربی زندگی میکنم و میخوام بدونم با این امکانات کم چطور میشه مربیگری رو شروع کرد حتی درجه d?

   

  • admin گفت:

   ممنون دوست عزیز از محبتتون .
   شما برای اخذ مدارک مربیگری باید به کمیته آموزش هیات فوتبال استانتون مراجعه کنید و برای گذراندن دوره های مربیگری ثبت نام کنید . اما نظر منو میخواین ، در کلاسهای مربیگری چیزی یاد نمیگیرید ! به نظرم اگه کنار یک کار بلد فعالیت کنید و مطالعه هم دو یا سه سال داشته باشید میتونید موفق باشید .
   کار کنید و نا امید نشید !!! این اولین اصل مربیگریه . ممکنه تا ۱۰ سال هم دیده نشید ، اما اگه خوب کار کنید و مصلحت خدا درش باشید حتما یه روزی دیده میشید ، مثل مجید جلالی که بعد از ۱۵ سال دیده شد .
   یه سری چیزها مثل مدیریت ، و بیان هم در خودتون تقویت کنید خیلی در روند پیشرفتتون تاثیر میزاره .
   امیدوارم پاسخ مناسبی داده باشم به سئوالتون.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768