دژاگه بازی با ازبکستان را از دست داد
دژاگه بازی با ازبکستان را از دست داد
اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۱
آخرين وضعيت تمديد يا جدايي قلعه نويي از تراكتور سازي
آخرین وضعیت تمدید یا جدایی قلعه نویی از تراکتور سازی
اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۱

بررسی وضعیت کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در لیگ انگلستان

بررسي وضعيت كسب سهميه ليگ قهرمانان اروپا در ليگ انگلستان

بررسی وضعیت کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در لیگ انگلستان

آرسنال لندن در شرایطی درهفته سی و هفتم و یک بازی مانده به آخر با نوریچ سیتی پیکار کرد ، که پیش از این بازی توپچیها با ۶۶ امتیاز در رتبه سوم جدول جزیره ،‌ جای داشتند و تیم میهمان هم با ۴۴ امتیاز در رتبه سیزدهم جدول قرار داشت .
تیمهای تاتنهام و نیوکاسل با ۶۵ امتیاز ، به ترتیب با تفاضل گل متفاوت در رتبه چهارم و پنجم قرار دارند ، پس بدون شک پیروزی در خانه در مقابل تیم سیزدهم جدولی نوریچ سیتی ، ونگر و شاگردانش را برای رسیدن به مقام سوم سوق میداد .
در دقیقه ۲ بازی یوسی بناین روی پاس گل توماس روسیچکی موفق شد  تا دروازه رودی را باز کند تا نوید یک پیروزی راحت و دلچسب برای توپچیها باشد ، اما این پایان کار نبود و هولاهان و هولت در دقایق ۱۲ و ۲۷ موفق شدند دروازه چسنی را باز کنند تا با برتری در نیمه نخست ، شاگردان ونگر را دچار مشکل کنند .
با شروع نیمه دوم حملات آرسنال آغاز شد و با تغییراتی که ونگر در تیمش اعمال کرد موفق شد تا با دوگل ، گلزن شماره ۱۰ خود در دقایق ۷۲ و ۸۰ از نوریچ پیشی بگیرند و خود را در آستانه یک پیروزی خانگی ببینند .
اما این پایان کار نبود و شماره ۵ تعویضی نوریچ موفق شد در دقیقه ۸۵ گل تساوی را وارد دروازه توپچیها کند و در پایان این بازی نیز با همین نتیجه ۳ بر ۳ به پایان یافت .
اکنون آرسنال با ۶۷ امتیاز در رتبه سوم ، و تاتنهام و نیوکاسل با یک بازی کمتر ۶۵ امتیازی هستند و این نگرانی برای ونگر وجود دارد تا در صورت پیروزی تاتنهام و نیوکاسل در دو بازی پایانی لیگ خود را در مقام پنجم ببینند و این یعنی عدم رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا .
البته نباید فراموش کرد که تاتنهام فردا باید در خارج از خانه به مصاف استون ویلا یی میرود که با ۳۷ امتیاز خطر سقوط را احساس میکند و در بازی آخر نیز در ورزشگاه خانگی میزبان تیم همشهری فولهام خواهد بود .
از طرف دیگر نیوکاسل فردا در دیداری سخت میزبان منچستر سیتی خواهد بود که هم امتیاز با تیم همشهری یعنی من یونایتد برای کسب قهرمانی میجنگند و کوچکترین لغزش این تیم را از قهرمانی دور خواهد کرد . کلاغها در بازی آخر میهمان اورتون هفتم جدول خواهند بود .
لازم به ذکر است آرسنال نیز در بازی پایانی خود باید به جنگ وست بروم آلبیون میانه جدول برود .
در حالی که قهرمان بوندس لیگا و لالیگا از روزهای گذشته تعیین شده اند ، رقابت برای کسب مفام قهرمانی ، کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا ، کسب سهمیه جام یوفا و بقا در لیگ برتر به شدت نفس گیر دنبال میشود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768