بازيكنان دعوت شده به اردوي تركيه و ديدار با ازبكستان
بازیکنان دعوت شده به اردوی ترکیه و دیدار با ازبکستان
اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۱
باز هم چهار ، این بار برای آبی پوشان لندن
باز هم چهار ، این بار برای آبی پوشان لندن
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۱

بررسی وضعیت علیرضا حقیقی از زمان حضورش در روبین کازان

بررسی وضعیت علیرضا حقیقی از زمان حضورش در روبین کازان

بررسی وضعیت علیرضا حقیقی از زمان حضورش در روبین کازان

دروازه بان ۲۴ ساله روبین کازان روسیه . او که در اوخر ماه دسامبر ۲۰۱۰ از پرسپولیس به روبین کازان انتقال داده شد ، دارای ویژگیهای بدنی خوبی بوده است که توانسته نظر قربان بردیو را برای حضور در این تیم جلب کند . علیرضا حقیقی با سنی مناسب و قامت ۱۹۳ سانتی همراه با رفلکس مناسب بدن ، پنج ماه از حضورش در این باشگاه روس را سپری میکند .
دروازه بان نخست روبین کازان ، سرگی ریشکف ۳۲ ساله است که در چهل بازی این فصل روبین ، درون چهار چوب این تیم جای گرفته است و بازیهای موفق او در لیگ روسیه باعث شده تا فاصله زیادی نسبت به دیگر دروازه بانهای این تیم وجود داشته باشد .
سنگر بان دیگر این تبم گدریوس آرلایسکیس است که از کشور لیتوانی در این تیم حضور دارد. این دروازه بان ۲۵ ساله در سه بازی این فصل کازان درون چهار چوب این تیم قرار گرفته است .
اما دروازه بان شماره ۸۸ کسی نیست ، جز علیرضا حقیقی ، با توجه به زمان پنج ماهه حضورش در این باشگاه چندان مورد اطمینان قربان بردیو نبوده است که درون دروازه این تیم قرار گیرد و آخرین بازی که حقیقی در لیست ۱۸ نفره کازان قرار گرفته به نهم اردیبهشت ماه و بازی در مقابل کوبان باز میگردد .
با توجه به آمار و ارقام به نظر میرسد حقیقی به عنوان دروازه بان سوم در این تیم فعالیت میکند و منتظر جلب رضایت کادر فنی در روزهای آتی است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768