قالب وردپرس

بررسی حقوقی کسر امتیاز از پرسپولیس از دید شاه حسینی

رئیس پیشین کمیته انضباطی در گفت و گو با خبرگزاری فارس ، از بررسی کسر ۲ امتیاز از پرسپولیس تهران در بازی با داماش گیلان و نقض قانون کمیته انضباطی سخن گفت .
شاه حسینی از نبود نفر پنجم درحکم کمیته استیناف و حکم اشتباه کمیته انضباطی در این حکم را زمینه ای برای شکایت باشگاه پرسپولیس دانست .
عبدالرحمن شاه حسینی در ادامه صحبتهایش گفت :  تعداد ارکان قضایی فرد میباشد و در احکام باید رای اکثریت تحصیل داده شود این در حالی است که اخباری که در رسانه ها منتشر میشود ، حکایت بر این دارد که دو نفر از اعضا نظر موافق و دو نفر دیگر رای مخالف داشتند و با این اوصاف رای نفر پنجم ، ضرور است .
شاه حسینی در پاسخ به سئوال خبرنگار که اگر این رای به سود پرسپولیس نباشد مدیران این باشگاه چه اقدام حقوقی را میتوانند داشته باشند ، گفت : مطابق بند ۲ ماده ۶۴ اساسنامه فدراسیون فوتبال ، اگر این رای به ضرر پرسپولیس باشد این باشگاه میتواند برای محقق شدن حقش به فیفا شکایت کند .
شاه حسینی با اضافه کردن این مطلب که : من در همان ابتدا ، این رای را اشتباه دانستم ، چون اگر قرار بود برای فحاشی از تیمها کسر امتیازی شود باید از تمامی تیمهای لیگ برتری امتیاز کسر شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768