قالب وردپرس

از عرش تا فرش برای چهار تاییها

سرخپوشانی که تا یک ماه پیش چشم به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا داشتند ، امرزو به روزی رسیده اند که اگر تساوی شهرداری تبریز در مقابل فجر سپاسی نبود باید منتظر روز آخر و بقا در لیگ می ماند !
پرسپولیس که از هفته بیست و هشتم لیگ رنگ برد را به خود ندیده ، باید متشکر لطف کمیته استیناف برای بازگرداندن دو امتیاز کسر شده از این تیم نیز باشد .
آنها پس از پیروزی سه بر صفر مقابل نفت تهران با شکست در بازی جنجالی در مقابل داماش وارد اتوبان بدبیاری شدند .
در ادامه این ناکامیها در فولاد شهر توانستند با یک امتیاز از اصفهان باز گردند ، و با تساوی در بازی جنجالی الغرافه و داستان چهار فرهاد مجیدی ، چشم هواداران را به شکستهای چهار تایی روشن کردند و با شکست چهار بر دو مقابل سایپا وارد فاز جدیدی از ناکامی ها شدند .
در ادامه با چهار گل از تراکتور سازی شکست خوردند و در بازی امروز نیز بار دیگر با چهار گل از تیم مربی سابق خود ، علی دایی شکست خوردند .
باید هم اینگونه اعصاب ستاره شماره هشت پرسپولیس بهم بریزد و در گفتگو با خبر نگاران چنین بگوید : حرفی برای گفتن ندارم و همتون دیدید چه اتفاقی افتاد.
کریمی به خبرنگاران گفت: برای چی از من فیلم می‌گیرید؟ بهتر ه ، از خبرنگاران فیلم بگیرد که اینجا هستند و فردا از قول من هشت صفحه مصاحبه می‌نویسند.
به نظر کریمی به قدری به هم ریخته بود که در جواب خبر نگاری که پرسید ، کی از قول شما هشت صفحه مصاحبه نوشته ، گفت : تو خوبی !
به هر حال پرسپولیس تحت رهبری دنیزلی در پنج هفته گذشته به هیچ تیمی ؛ نه نگفته و تنها موفق به توقف سپاهان در فولاد شهر شدند .
تنها سئوالی که اینجا مطرح میشود ، این است که وضعیت کنونی پرسپولیس دنیزلی ترک ، چه فرقی با حمید استیلی جنس داخل داشته است ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768