اتلتیک مادرید ، بیلبائو ، والنسیا همراه با یک تیم پرتقالی
فروردین ۱۸, ۱۳۹۱
دانلود ویدئو آموزش دروازه بانی توسط جک کاریلو
فروردین ۱۹, ۱۳۹۱

مروری بر تاریخ قرمز و مشکی پوشان میلان

مروری بر تاریخ قرمز و مشکی پوشان میلان

باشگاه کریکت میلان توسط مالکانی انگلیسی به نام هربرت کیلبین و آلفرد ادواردس در سال ۱۸۹۹ پایه گذاری شد . ایتالیایی ها که به این باشگاه  میلانو میگفتند اما با توجه به مالکان انگلیسی به میلان تغییرنام کرد .
این تیم کریکت بعد ها در رشته فو تبال فعالیت خود را آغاز به کار کرد و موفق شدند در سال ۱۹۰۱ جام قهرمانی ایتالیا را بالای سر خود ببرند .
در سال ۱۹۰۸ به دلیل امضای قرار داد با  با زیکنان خارجی باعث شد تا تیم دوم شهر میلان شکل بگیرد و نام خود را  اینتر ناسیوناله و با معنی روایت همین ماجرا ، یعنی بین المللی تاسیس شود .
میلانو در سال ۱۹۶۳ موفق شد تا با برتری مقابل بنفیکا پرتقال مقام قهرمانی لیگ قهرمانان را به دست بیاورد ، از این رو این باشگاه وجه بین المللی کسب کرد و طرفدارانی از کل دنیا را به خود جلب کرد .
میلانو در سال ۱۹۸۰ با توجه به ماجرای توتونرو یا همان شرط بندی راهی سری B شد ، و باعث ایجاد دوران افت این باشگاه شد ، هر چند که آنان در همان فصل موفق شدند بار دیگر به سری A باز گردند ، اما موفق نشدند خود را تثبیت کنند و بار دیگر به سری B سقوط کردند .
بالاخره دوران سیلوینیو برلوسکونی شروع شد ، او توانست در سال ۱۹۸۶ میلان را خریداری کند و آریو ساکی را به عنوان مربی استخدام کرد و ستارگانی همچون مارکو فان باستن ، فرانک روی کارد ، رود گلیت هلندی را در ترکیب ساکی قرار دهد تا دورانی طلایی را در تاریخ میلان رقم بزنند به طوری که آریو ساکی موفق شد در اولین دوره حضورش ۸ جام را کسب کند .
پیراهن این تیم سیاه و مشکی همراه با شورت مشکی یا سیاه و ورزشگاه خانگی آنان که همراه با اینتر بازیهایشان را در این ورزشگاه برگزار می کنند سین سیرو نام دارد .
لقب این تیم روسونری به معنای سیاه و قرمز است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768