Jack carillo training goalkeepers دانلود ويدئو آموزش دروازه باني توسط جك كاريلو

امروزه انتخاب یک دروازه بان مطمئن برای هر مربی در الویت نخست قرار دارد . اگر مربی تیم خود را با بازیکنان نامدار و خوب پر کند و قافل از دروازه شود ، چه عاقبتی بر سر آن تیم خواهد آمد ؟
دروزاه بانی پستی است حساس که می تواند در صورت بروز کوچکترین مشکل و ایراد در کارش ، کلیه زحمات تیمی را بر باد می دهد و بر عکس ، اگر دروازه بان مناسب و مطمئنی درون چهار چوب باشد ، میتواند کلیه ضعفهای تیمی را بپوشاند .
در بهبود کار دروازه بانی از یک گزینه میتوان فاکتور گرفت و آن را برنامه برای هر دروازه بان قرار داد و آن هم چیزی نیست جز تمرین مستمر و مناسب .
آیا شما به عنوان مربی از تمرینات مناسب برای دروازه بانهایتان استفاده میکنید ؟
آیا عدم نبودن تمرینات مناسب برای دروازه بانتان ، ایراداتی اساسی در کارش مشاهده میکنید ؟
ما در این پست قصد داریم تمرینات بسیار مناسب برای دروازه بانی را برا ی شما قرار دهیم تا در کار خود استفاده کنید . در صورتی که از این ویدئو بهره لازم را بردید ، با ما همراه باشید تا در ویدئو هایی که در آینده برایتان آماده میکنیم تمرینات دروازه بانی را به خوبی فرا بگیرید .

download دانلود ويدئو آموزش دروازه باني توسط جك كاريلو

آواتار admin
درباره نویسنده
-

۲۵ دیدگاه

آواتار admin

شما می توانید از تگ های HTML و همچنین از کد های دستوری : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>