دانلود ویدئو حرکات تکنیکی در حین بازی
فروردین ۲۹, ۱۳۹۱
جک ویلشر رقابتهای یورو ۲۰۱۲ را از دست داد
فروردین ۲۹, ۱۳۹۱

دانلود رایگان مستند شش تاییها

دانلود رایگان مستند شش تاییها

پیشینه رقابت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به زمان شاهین و تاج میرسد . در آن زمان تاج با لباس آبی و شاهین با لباس سفید مقابل یکدیگر قرارگرفتند . در اوایل این شاهین بود که هوادارانی داشت و رفته ، رفته تاج نیز صاحب هوادارانی شد . پس از رفتن بازیکنان شاهین به پرسپولیس ، هواداران شاهین نیز به سمت پرسپولیس گرایییدند .
دربی تهران همیشه حساسیت خود را داشته و هواداران زیادی را به ورزشگاه میکشاند . یکی از تاریخی ترین این رقابتها ، بازی سال ۵۲ که در رقابتهای تخت جمشید برگزار میشد ، بر میگردد . در آن بازی پرسپولیس موفق شد تا با ۶ گل تیم تاج را درهم بکوبد .
همایون بهزادی سه بار ، مرحوم ایرج سلیمانی دوبار و حسین کلانی هم با یک گل موفق شدند تا بازی تاریخی که هنوز سرخها به آن افتخار میکنند را رقم بزنند .
متاسفانه پس از ان بازی تیم تاج به دلیل وجود افراد سلطنتی در هیئت رئیسه این باشگاه و قدرت و نفوذ ، تمامی فیلمها را نابود کردند و هیچ فیلمی از آن بازی در آرشیو وجود ندارد .
در این مستند که تولید شرکت سینما ۲۴ است ، قصد دارد تا با مصاحبه با بازیکنان پرسپولیس ، آن بازی را تداعی کند تا درک مناسبتری از آن بازی در ذهن هواداران شود .
در زیر میتوانید این مستند را با حجم ۴۷۰ مگابایت به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید
.

دانلود رایگان مستند شش تاییها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768