قالب وردپرس

دانلود رایگان مستند شش تاییها

پیشینه رقابت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به زمان شاهین و تاج میرسد . در آن زمان تاج با لباس آبی و شاهین با لباس سفید مقابل یکدیگر قرارگرفتند . در اوایل این شاهین بود که هوادارانی داشت و رفته ، رفته تاج نیز صاحب هوادارانی شد . پس از رفتن بازیکنان شاهین به پرسپولیس ، هواداران شاهین نیز به سمت پرسپولیس گرایییدند .
دربی تهران همیشه حساسیت خود را داشته و هواداران زیادی را به ورزشگاه میکشاند . یکی از تاریخی ترین این رقابتها ، بازی سال ۵۲ که در رقابتهای تخت جمشید برگزار میشد ، بر میگردد . در آن بازی پرسپولیس موفق شد تا با ۶ گل تیم تاج را درهم بکوبد .
همایون بهزادی سه بار ، مرحوم ایرج سلیمانی دوبار و حسین کلانی هم با یک گل موفق شدند تا بازی تاریخی که هنوز سرخها به آن افتخار میکنند را رقم بزنند .
متاسفانه پس از ان بازی تیم تاج به دلیل وجود افراد سلطنتی در هیئت رئیسه این باشگاه و قدرت و نفوذ ، تمامی فیلمها را نابود کردند و هیچ فیلمی از آن بازی در آرشیو وجود ندارد .
در این مستند که تولید شرکت سینما ۲۴ است ، قصد دارد تا با مصاحبه با بازیکنان پرسپولیس ، آن بازی را تداعی کند تا درک مناسبتری از آن بازی در ذهن هواداران شود .
در زیر میتوانید این مستند را با حجم ۴۷۰ مگابایت به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید
.

دانلود رایگان مستند شش تاییها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768