دانلود ویدئو تیمهای ملی که شرکت نایک اسپانسر آنهاست
فروردین ۲۹, ۱۳۹۱
برکناری اصغر مدیر روستا پس از ۱۳ هفته از شهرداری تبریز
فروردین ۲۹, ۱۳۹۱

اخراج ماهی آبی و گل تساوی در دقیقه پایانی

اخراج ماهی آبی و گل تساوی در دقیقه پایانی

در دیدار برگشت دوتیم پرسپولیس در مقابل الغرافه که در دور رفت در زمین تیم قطری با برتری سرخهای پایتخت که در این بازی با لباس تیره به میدان رفته بودند همراه بود ، اینبار پرسپولیس با حمایت نود و شش هزار هوادار خود از ساعت ۱۷ به مصاف این تیم قطری رفت .
نکته جالب در این بازی حضور فرهاد مجیدی پس از مدتها در ورزشگاه آزادی در مقابل پرسپولیس بود ، که هوداران پرسپولیس به حرکات این بازیکن واکنش نشان میدادند .
در نیمه نخست دو تیم با تساوی صفر ، صفر به رختکن رفتند . در نیمه دوم بازی با برتری پرسپولیس همراه بود . در اواسط نیمه دوم فرهاد مجیدی قصد داشت تا محمد نصرتی را از پیش رو بردارد و به علت تمارض از روشن ایرماتوف کارت زرد دوم را دریافت کرد و از بازی اخراج شد . نکته جالب این است که مجیدی در زمان خروج از زمین با پیراهن آبی به سمت رختکن رفت .
در دقیقه ۸۵ با ضربه علی کریمی و تغییر مسیر دادن توپ ، پرسپولیس به گل اول خود دست یافت .
در حالی که پرسپولیس در پی مدارا کردن بازی بود در دقیقه ۹۰ لورانس با شوت سنگین خود و با کمی تغییر مسیر به کنج دروازه اسمیر آودوکیچ رفت و بازی به تساوی کشانده شود .
در پایان پرسپولیس با تک امتیاز این بازی در رده نخست گروه D قرار گرفت و نسبت به تیم دوم این گروه الهلال و الغرافه که با سه امتیاز پشت سر پرسپولیس قرار دارند ، بیشترین شانس برای اول شدن این گروه را داشته باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

سبد خرید شما

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .
تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768