//قائم مقام باشگاه پرسپولیس از بدهی ۱۸ میلیاردی این باشگاه میگوید

قائم مقام باشگاه پرسپولیس از بدهی ۱۸ میلیاردی این باشگاه میگوید

قائم مقام باشگاه پرسپولیس از بدهی 18 میلیاردی این باشگاه میگوید

زارع قائم مقام باشگاه پرسپولیس تهران در گفتگو با خبرنگار مهر از بدهی ها و جریمه هایی که این باشگاه را تهدید میکند می گوید.
زارع چنین اظهار داشت : پس از گرفتن وام از بانک تجارت در دوره آقای خطیب باشگاه پرسپولیس به بازیکنان و مربیان ایرانی و خارجی ، هتلها ، شرکتهای هوایی و … بدهکار است . که اکثرا از نام باشگاه پرسپولیس طلب دارند .
با محاسباتی که در این خصوص داشتیم ، میزان بدهی مشخص شده ۱۸ میلیارد است . زارع در ادامه گفت : برخی از طلبکاران هم نامه از کمیته انضباطی گرفتند ، اما با توجه به شرایط باشگاه چیزی تا حالا به روی خود نیاورده اند . در شرایط فعلی از وزارت ورزش و جوانان و دکتر عباسی درخواست داریم تا به ما کمک کند تا تراز مالی باشگاه ، مثبت شود ، موضوعی که یکی از الزامات فیفا می باشد و در غیر این صورت هیچ باشگاهی نمیتواند در مسابقات شرکت کند .
زارع با بیان این مطلب که در صورت پرداخت نشدن بدهی افرادی مثل آرفی و وینگادا خطر هر نوع جریمه ای پرسپولیس را تهدید میکند ، وی همچنین تصریح کرد در دوره ریاست حبیب کاشانی هم ۶ امتیاز از پرسپولیس کم شد ، بدون شک فیفا و AFC هیچگونه تعارفی ندارد و اگر با دیگر تیمهای آسیایی با مهربانی برخورد کند با تیمهای ایرانی برخورد سختگیرانه ای خواهد داشت .

۱۳۹۱-۲-۸ ۱۰:۰۴:۵۹ +۰۰:۰۰ اردیبهشت ۸ام, ۱۳۹۱|فوتبال ايران|۰ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768