//فتح الله زاده ، عطای کار را به لقایش بخشید

فتح الله زاده ، عطای کار را به لقایش بخشید

فتح الله زاده ، عطای کار را به لقایش بخشید

مدیر عامل استقلال که هفته گذشته در سمت خود ابقا شده بود و در طول مدت یک هفته ای قلعه نویی را به استقلال باز گرداند و با میثم بائو قرار داد امضا کرد و در آخرین حرکت انجام شده هم موفق شد مجید صالح را برای کادر فنی استخدام کند ، امروز با تصمیمی عجیب استعفا خود را تقدیم مهندس عباسی وزیر ورزش و جوانان کرد و با اعلام اینکه نمیخواهد استقلال از فصل نقل و انتقالات از سایر رقبا عقب بماند این کناره گیری را این چنین عنوان کرد .
وی در گفتگویی با خبرنگاران گفت : از وزرات ورزش نهایت تشکر و قدردانی را میکنم در این مدت زحمتهای بسیار زیادی کشیدند و ما را حمایت کردند ، اما با توجه به روندی که پیش روی استقلال است ، احساس میکنم ماندنم به خیر و صلاح این باشگاه نیست و نمیخواهم استقلال از سایر رقیبان در فصل نقل و انتقالات عقب بماند ، عطای کار را به لقایش بخشیدم و به این نتیجه رسیدم که از این تیم کناره گیری خود را اعلام کنم .
وی در ادامه از کلیه هوادارن تشکر کرد و ابراز امیدواری داد که استقلال روزهای خوبی را پیش روی داشته باشد . من همیشه کنار استقلال خواهم بود و همیشه یک استقلالی خواهم ماند و روی سکوها این تیم را تشویق خواهم کرد .

۱۳۹۱-۳-۱۳ ۱۸:۴۶:۲۰ +۰۰:۰۰ خرداد ۱۳ام, ۱۳۹۱|فوتبال ايران|۰ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768