//درسی که جوانان فجر به ستاره های سرخ پوش دادند

درسی که جوانان فجر به ستاره های سرخ پوش دادند

درسی که جوانان فجر به ستاره های پرسپولیس دادند

در روزهایی که هواداران و مدیران دو تیم پایتختی از خریدهای جنجالی  و گرانقیمت ، خود را در پایان فصل به عنوان قهرمان لیگ میپندارند ، فجر شهید سپاسی شیراز ، با هدایت مربی کهنه کاری به نام محمود یاوری و بازیکنان جوان و کم نام و نشان موفق شد ، پس از شکست ذوب آهن در هفته نخست ، اینبار پرسپولیس مدعی و پر ستاره را در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد تا به رویانیان و فتح الله زاده تذکر دهد که در فوتبال همه چیز خرید بازیکنهای گرانقیمت نیست .
در این دیدار در حالی که سرخپوشان در دقیقه ۱۵ با تک گل امیر حسین فشنگچی از این تیم شیرازی پیش افتاده بودند ، و با همین نتیجه به رختکن رفتند اما ؛ شیرازیها موفق شدند در نیمه دوم جریان بازی را تغییر دهند و با گل دقیقه ۵۱ عباس محمد رضایی کار را به تساوی بکشانند ، تا این گل زمینه ای برای روحیه گرفتن جوانان یاوری باشد تا در دقیقه ۷۱ از روی نقطه پنالتی دروازه شهاب گردان را بگشایند و از این تیم پیشی بگیرند .
حملات نصف و نیمه پرسپولیس و بدون خطر این تیم هم جز دادن ضد حمله مناسب به مهدی نظری فایده ای نداشت تا این تیم بار دیگر در دقیقه نودم این دیدار به گل سوم نیز دست یابد ، تا گل دوم پرسپولیس که توسط قاضی به ثمر رسید عملا نتیجه ای را برای سرخ پوشان نداشته باشد .
با این برد زرد پوشان فجر موفق شدند تا در هفته دوم با شش امتیاز به صدر جدول تکیه بزنند . نکته قابل تامل در کیفیت بازی پرسپولیس بود ، زیرا بازی این تیم مانند بازی با صنعت نفت از کیفیت تیمی مناسبی برخوردار نبود .

۱۳۹۱-۵-۹ ۰۱:۳۳:۴۴ +۰۰:۰۰ مرداد ۳ام, ۱۳۹۱|فوتبال ايران|۰ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768