دانلود ویدئو مصاحبه قدیمی ناصر حجازی و علی دایی

دانلود ویدئو مصاحبه قدیمی ناصر حجازی و علی دایی

پسرکی در بیست و سوم دی ماه هزار سیصدو چهل و هفت در اردبیل دیده به جهان گشود ، نام او را علی نامیدند .
علی در خانواده دایی رشد پیدا کرد ، در سال ۱۳۶۸ همراه با تیم استقلال اردبیل در جامی به نام فلق که فقط تیمهای شهرستانی و نه مرکز استانها حق حضور در آن را داشتند موفق شد قهرمان کشور شود ، که گلهای مهاجم لاغر اندام و جوانی به نام علی دایی مهمترین عامل موفقیت این تیم به شمار می آمد .
در همان سال نتایج کنکور اعلام شد و دایی در دانشگاه صنعتی شریف قبول شد و برای تحصیلات به تهران آمد . کمی بعد به سفارش یکی از دوستانش به تمرینات تیم تاکسیرانی رفت .
جوانی قد بلند با دوندگی زیاد و سر زنی خوب و با تکنیک ضعیف ، نظر پرویز مظلومی که آن روزها مربی تاکسیرانی بود را به خود جلب کرد .
دایی پیشرفت چشمگیری را در تاکسیرانی از خود به نمایش گذاشت و در سال ۱۳۷۰ موفق شد عنوان آقای گلی دسته دو تهران را تصاحب کند .
درخشش این مهاجم اردبیلی در دسته دو نظر ناصر حجازی که سرمربی بانک تجارت بود را به خود جلب کرد و حجازی باعث بسته شدن اولین قرار داد حرفه ای دایی شد .
دایی زیر نظر حجازی موفق شد تا دوبار عنوان آقای گلی دسته اول تهران را کسب کند و موفق شد از بانک تجارت به پیراهن تیم ملی نیز برسد .
دایی در ادامه در باشگاههای پرسپولیس ، السد قطر ، آرمینیا بیله فلد ، بایرن مونیخ ، هرتابرلین ، الشباب ، بازگشت دوباره به پرسپولیس ، صبا باتری و با قهرمانی در سایپا به فوتبال حرفه ایش خاتمه داد .
دایی کلیه موفقیتهایش را مدیون مرحوم ناصر حجازی میداند و در اینباره میگوید : ناصر حجازی به گردن من خیلی حق دارد و من مدیون او هستم . آن زمانی که کسی علی دایی را نمیشناخت ، ناصر حجازی من را کشف کرد و به من اطمینان کرد .
در زیر میتوانید ویدئویی قدیمی و خاطره انگیز و با کیفیت مناسب از مصاحبه مرحوم ناصر حجازی و علی دایی دانلود کنید .

مصاحبه ناصر حجازی و علی دایی

دیدگاهتان را بنویسید

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768