/, سایر مطالب, مستند ، بازی و مصاحبه/دانلود ویدئو تمرینات فوتبال نابینایان

دانلود ویدئو تمرینات فوتبال نابینایان

دانلود ویدئو تمرینات فوتبال نابینایان

بدون شک فوتبال بهانه ای برای در کنار هم بودن است . فوتبال باعث میشود تا افراد در کنار یکدیگر گروه را تشکیل دهند و بر تجربه امورات اجتماعی شان بی افزایند . فوتبال برای همه انسانهاست ، کودکان ، تا بزرگسالان ، بانوان و حتی معلولین و نابینایان !!! این تنوع گسترده در قشرهای  گوناگون آدمی باعث شده است تا این ورزش به پرطرفدار ترین ورزش دنیا مبدل شود .
فیفا نیز با شعار فوتبال برای همه ، میخواهد تا به همه ثابت کند تا این ورزش محدودیت خاصی برای کسی قائل نمی شود . هر چند فیفا این قانون را برای بانوان محجبه فوتبالیست کشورمان زیر پا گذاشت !
یکی از اقشار آدمی در کره خاکی نابینایان هستند . شاید افرادی بر این باور باشند که ورزش یا حداقل فوتبال برای این افراد غیر قابل اجراست ، و در ارائه این ورزش ناتوان خواهند بود ، اما خداوند متعال امید را در دل این عزیزان زنده نگه داشته تا محرومیت جسمی ، محدودیتی ایجاد نکند .
با توجه به برگزاری مسابقات پارا المپیک و حضور موفق تیم فوتبال نابینایان ، بر این باور شدیم تا ویدئویی کوتاه از چگونگی تمرینات این عزیزان برای شما قرار دهیم .  در این ویدئو دیوید بکهام میزبان تیم فوتبال نابینایان انگلستان است و در تمرینات این تیم شرکت میکند و تجربه ای جدید را برای بکهام رقم میزند .

نام فایل
حجم فایل
لینک دانلود
دانلود ویدئو تمرینات فوتبال نابینایان
۱۶ مگابایت
Download

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.