دانلود فیلم آموزش حمله و دفاع در فوتبال کودکان

دانلود فیلم آموزش حمله و دفاع در فوتبال کودکان

در این بخش از آموزشهای فوتبال پایه به مبحث دفاع و حمله که شامل کارهای یک در مقابل یک ، دو در مقابل یک ، دو در مقابل دو ، و تمریناتی همراه با بازیکنان خنثی و شوت زنی می پردازیم .
در این رده از کودکان بخواهید تا دریبل کنند و بازیکن در مقابلشان را از پیش رو بردارند ، در این راه به آنان کمک کنید و همواره در طول تمرینات و آموزشها به کودکان مشاوره دهید .
میتوانید یک تمرین یک در مقابل یک را به سه قسمت تقسیم کنید ؛ در قسمت اول از بازیکن مدافع بخواهید تا با ۳۰ در صد از تواناییش مقابل مهاجم ظاهر شود ، در دورهای بعدی میتوانید از مدافع بخواهید تا به چه میزان از تواناییش استفاده کند و کم کم آن را به صد در صد برسانید .
شوت زنی صحیح ، پاس به موقع ، حرکتهای بدون توپ از دیگر تمرینات در این ویدئو است .
نکته ای که هیچگاه در تمریناتتان برای کودکان از یاد نبرید این باشد که حرکت بدون توپ را از همین دوران ملکه ذهن کودک کنید .

دانلود فیلم آموزش حمله و دفاع در فوتبال کودکان

۲ نظرات

 1. مرتضی ۳۰ مهر ۱۳۹۱ از ۱۲:۳۵ ب.ظ پاسخ دادن

  با سلام و خسته نباشید به شما ،خیلی از سایت زیبای شما لذت بردم و خداقوت به شما که علم روز فوتبال را در سایت خود به نمایش در آوردید اگر میشه نرم افزارهای مربیگری بیشتری را جهت تقویت مربیان عزیز داخل سایتتون بگذارید . 

  • admin ۳۰ مهر ۱۳۹۱ از ۱:۳۶ ب.ظ پاسخ دادن

   ممنون از محبتتون دوست عزیز .
   ما هر فایل و آموزشی که در دسترسمون باشه بی دریغ برای کاربران عزیز قرار میدیم ، منتها در زمینه نرم افزار کلیه نرم افزارهایی که در وب وجود داره با قیمتهای بالا به فروش میرسه ! به هر حال اگه نرم افزارهای مطلوبی رو بتونیم خریداری کنیم بدون خصاصت در سایت قرار میدیم .

دیدگاهتان را بنویسید

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768