/, سایر مطالب, مستند ، بازی و مصاحبه/دانلود دیدار دو تیم فرانسه در مقابل اسپانیا

دانلود دیدار دو تیم فرانسه در مقابل اسپانیا

دانلود دیدار دو تیم فرانسه در مقابل اسپانیا

قهرمان جهان و اروپا ، تیم نخست گروه C نیز بود .  آنها در مرحله گروهی تنها یک گل دریافت کرده بودند و با ۷ امتیازی که در مرحله گروهی کسب کرده بودند به عنوان تیم نخست این گروه باید به مصاف تیم دوم گروه D میرفتند . تیم دوم گروه D تیمی جز فرانسه نبود . آنها در دیدار نخست در مقابل انگلستان به تساوی دست یافتند ، در دیدار بعدی با ۲ گل اوکراین میزبان را از پیش رو برداشتند و در بازی پایانی گروهی با تک گل زلاتان از سوئد حذف شده شکست خوردند تا با خوش شانسی خود را در مرحله بعد ببینند .
در ترکیب تیم ملی اسپانیا  بازیکنانی نظیر ، کاسیاس درون چهار چوب ، آلبا در دفاع چپ ، راموس و پیکه در دفاع وسط ، و آربلوآ در دفاع راست قرار داشتند . ژاوی سرخیو بوسکتس و آلونسو سه هافبک میانی ، فابرگاس ، اینیستا و سیلوا بازیکنان تهاجمی دلبسوکه بودند .
فرانسویها نیز درون چهار چوب لوریس را داشتند ، آنها در خط دفاع رویلرا ، رامی ، کوچیلینی و گائل کلیچی . در خط میانی دبوچی ، کابایا ، ام ویلا ، مالودا و ریبری را داشتند و تک مهاجمشان کریم بنزما بود .
این دیدار با حساب دو بر صفر به سود تیم اسپانیایی ، که با دو گل آلونسو در دقیقه ۱۹ و در دقیقه ۹۱ از روی نقطه پنالتی زده شد ، به پایان رسید .
شما میتوانید این دیدار را به صورت رایگان و با حجم ۱۶۸ مگابایت دریافت کنید .

دانلود بازی فرانسه در مقابل اسپانیا

دیدگاهتان را بنویسید

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768