/, سایر مطالب, مستند ، بازی و مصاحبه/دانلود دیدار تیمهای ملی انگلستان در مقابل ایتالیا

دانلود دیدار تیمهای ملی انگلستان در مقابل ایتالیا

دانلود دیدار دو تیم انگلستان و ایتالیا ، همراه با مصاحبه  بعد از بازی

آخرین دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام باشگاههای اروپا ، مکانی برای زور آزمایی تیم ملی انگلستان و ایتالیا بود .
انگلستان در مرحله گروهی موفق شده بود با تساوی برابر فرانسه ، برتری ۳ بر دو مقابل سوئد و برتری یک بر صفر با لطف اشتباه داور در مقابل اوکراین به عنوان تیم نخست در این مرحله حضور پیدا کند .
تیم ملی ایتالیا نیز در دیدار نخست قهرمان جهان را متوقف کرد ، در گام بعدی نیز در برابر تیم ملی کرواسی با حساب یک بر یک مساوی کرد و در آخرین دیدار ایرلند را با ۲ گل از پیش رو برداشت .
در این دیدار برای تیم ملی انگلستان جو هارت درون چهار چوب قرار داشت ، اشلی کل ، لسکات ، جان تری ، گلن جانسن ، اشلی یونگ ، اسکات پارکر ، استیو جرارد ، جیمز میلنر ، رونی و ولبک یازده مرده انگلستان را تشکیل میدادند .
در ترکیب تیم ایتالیا نیز بوفون سنگربان ، بالزارتی ، بونوچی ، بارزاگلی و آباته در دفاع ، پیرلو ، مونتولیوو ، مارکیزیو و ده روسی در میانه میدان و کاسانو و بالوتلی زوج تهاجمی لاجورد پوشان را تشکیل میدادند .
در طول ۹۰ دقیقه برتری با ایتالیا بود ، آنها بارها و بارها دروازه هارت را تهدید کردند . اما انگلیسی ها نیز چند بار دروازه بوفون را تهدید کردند . پس از تساوی در ۹۰ دقیقه ، این دیدار به وقت اضافی کشیده شد ، اما وقت اضافی نیز کارساز نبود ، و ضربات پنالتی تعیین کننده پیروز این دیدار بود .
در پایان و در ضربات پنالتی تیم ملی ایتالیا موفق شد ، انگلستان را شکست دهد و باید در مرحله نیمه نهایی به مصاف آلمانی برود که در جام جهانی ۲۰۰۶ نیز در همین مرحله آنها را حذف کرده بودند .
در زیر میتوانید این دیدار را با کیفیت مناسب و با حجم ۱۷۶ مگابایت دانلود کنید .

دانلود دیدار انگلستان در مقابل ایتالیا

۲ نظرات

  1. maziyar ۷ تیر ۱۳۹۱ از ۳:۱۰ ب.ظ پاسخ دادن

    salam doste aziz website jalebi dari …….
    mamnon misham age maileto baram email koni…………… movafagh bashid.
    maziyar .

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.