//جعفری نه به در زد نه به تخته ، پرویز خان روی نیمکت تراکتور

جعفری نه به در زد نه به تخته ، پرویز خان روی نیمکت تراکتور

جعفری نه به در زد نه به تخته ، پرویز خان روی نیمکت تراکتور

هوادران تراکتور در روزهای گذشته منتظر روی کار امدن یک مربی خارجی خوب و یا علی دایی برای سکان هدایت تیمشان بودند . جعفری مدیر عامل تراکتور در یک عمل غیر منتظره ، نه به در زد  و نه به تخته و یک راست سراغ یک استقلالی دیگر یعنی پرویز مظلومی رفت !
پرویز مظلومی در خصوص این انتقال چنین میگوید : سال بعد من در خدمت مردم آذربایجان هستم و اهدافی از جمله زنده کردن جوانان با غیرت تبریزی در حد نام آذربایجان و حضور قوی در سه جام در فصل بعد را اهداف خود اعلام کرد .
همچنین در ادامه صحبتهایش گفت :من به مردم این شهر مدیونم چرا که سالها در این تیم حضور داشتم و موفق شدم از این تیم راهی تیم ملی شوم و آقای گلی را نیز با این تیم تجربه کنم .
در حالی که مردم تبریز و هواداران تراکتور از این انتقال جعفری شگفت زده مانده اند و به نظر چندان هم به مذاغشان خوش نیامده ، مظلومی به هواداران چنین گفت : رنگ من با پیوستن به این تیم به قرمز تراکتوری عوض شده ، من میخواهم به مردم آذربایجان خدمت کنم ، من قدر این هواداران خون گرم را میدانم و قول میدهم در این تیم تا وقتی که بتوانم به این مردم خدمت کنم و حداقل یکی از سه جام را در فصل بعد برای مردم خوب تبریز و آذربایجان به ارمغان بیاورم .

۱۳۹۱-۳-۱۳ ۱۲:۴۵:۲۶ +۰۰:۰۰ خرداد ۱۳ام, ۱۳۹۱|فوتبال ايران|۰ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768