//انتقاد کی روش از زیر ساختهای تیمهای پایه

انتقاد کی روش از زیر ساختهای تیمهای پایه

فریدون معینی رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال ایران گفت : همانطور که در سال گذشته گفته بودیم سال ۹۱ سال حیاتی برای فوتبال ملی است و فدراسیون فوتبال نتیجه زحمات دو ساله خودش را در این سال میبیند .
در اوایل حضور کارلوس کی روش در فوتبال ایران قرار بود که ایشان بر روی تیمهای پایه ملی نظارت داشته باشد ، اما متاسفانه فشردگی تقویم بازیهای تیم ملی مانع از مهیا شدن این بستر شد ، اما قرار شد امسال این اتفاق به صورت جدی دنبال شود و کلیه مربیان فوتبال پایه زیر نظارت سرمربی تیم ملی کشورمان کارشون رو ادامه بدهند .
در دیگر صحبتها ، معینی عنوان کرد : تیمهای ملی نوجوانان و جوانان تیم ملی ایران در این سال مرحله حساسی را دنبال میکنند و باید در مرحله نهایی رقابتهای قهرمانی آسیا که به عنوان مقدماتی جام جهانی نیز محسوب میشود را پیش رو داریم ، فدراسیون هم در دو سال گذشته سرمایه گذاری زیادی روی این تیمها انجام داده است و با کمک اردوها و بازیهای تدارکاتی که امسال برگزار خواهد شد نتیجه خوبی بگیریم و با صعود به جام جهانی مردم ایران را شاد کنند .
 او همچنین در مورد تیم زیر ۲۲ سال و مقدماتی قهرمانی آسیا و همچنین شرکت در فستیوال زیر ۱۴ سال آسیا که در کشور پاکستان برگزار می شود سخن گفت .
به هر حال امیدواریم کلیه رده های سنی فوتبال ملی ایران نتایج خوبی را کسب کنند .

۱۳۹۱-۱-۱۵ ۱۹:۳۰:۰۹ +۰۰:۰۰ فروردین ۱۵ام, ۱۳۹۱|فوتبال ايران|۰ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.