//انتقاد کی روش از زیر ساختهای تیمهای پایه

انتقاد کی روش از زیر ساختهای تیمهای پایه

فریدون معینی رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال ایران گفت : همانطور که در سال گذشته گفته بودیم سال ۹۱ سال حیاتی برای فوتبال ملی است و فدراسیون فوتبال نتیجه زحمات دو ساله خودش را در این سال میبیند .
در اوایل حضور کارلوس کی روش در فوتبال ایران قرار بود که ایشان بر روی تیمهای پایه ملی نظارت داشته باشد ، اما متاسفانه فشردگی تقویم بازیهای تیم ملی مانع از مهیا شدن این بستر شد ، اما قرار شد امسال این اتفاق به صورت جدی دنبال شود و کلیه مربیان فوتبال پایه زیر نظارت سرمربی تیم ملی کشورمان کارشون رو ادامه بدهند .
در دیگر صحبتها ، معینی عنوان کرد : تیمهای ملی نوجوانان و جوانان تیم ملی ایران در این سال مرحله حساسی را دنبال میکنند و باید در مرحله نهایی رقابتهای قهرمانی آسیا که به عنوان مقدماتی جام جهانی نیز محسوب میشود را پیش رو داریم ، فدراسیون هم در دو سال گذشته سرمایه گذاری زیادی روی این تیمها انجام داده است و با کمک اردوها و بازیهای تدارکاتی که امسال برگزار خواهد شد نتیجه خوبی بگیریم و با صعود به جام جهانی مردم ایران را شاد کنند .
 او همچنین در مورد تیم زیر ۲۲ سال و مقدماتی قهرمانی آسیا و همچنین شرکت در فستیوال زیر ۱۴ سال آسیا که در کشور پاکستان برگزار می شود سخن گفت .
به هر حال امیدواریم کلیه رده های سنی فوتبال ملی ایران نتایج خوبی را کسب کنند .

۱۳۹۱-۱-۱۵ ۱۹:۳۰:۰۹ +۰۰:۰۰ فروردین ۱۵ام, ۱۳۹۱|فوتبال ايران|۰ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

از محصولات فروشگاه پرس 90 دیدن کنید
تاکنون بیش از 1500 نفر از محصولات آموزشی فروشگاه پرس 90 استفاده کرده اند !
ضمانت میکنیم که محصولات ما ، حرفه ای ترین و کارآمد ترین محصولات آموزشی موجود در ایران میباشد .

[button title="ورود به فروشگاه" link="http://www.press90.com/shop/" color="#078cdc" font_color="#ffffff" large="1"]

تلفن تماس مشاوره و سفارش محصول
09119615768